بتن آماده │ قطعات بتنی پیش ساخته │مشاوره خرید ، فروش و تولید

منو

قالب های منشوری انبساط ملات سيمان

قالب های منشوری انبساط ملات سيمان – قیمت ویژه و استثنایی قالب های منشوری انبساط بتن – فروش ویژه تجهیزات و دستگاه های آزمایشگاهی آزمایش سیمان – ارسال به سراسر کشور – برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت و سایر مشخصات انواع قالب های منشوری انبساط سیمان و انواع تجهیزات آزمایشگاهی سیمان با مشاوران ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان پیش از خرید دریافت کنید.

قالب های منشوری انبساط ملات سيمان :

این قالب ها در واقع براي ساخت نمونه های آزمايش انبساط سيمان در آزمايش اتوکلاو سیمان به کار مي رود. جنس این قالب ها از جنس فولاد با کیفیت بوده و در ابعاد متفاوتی تولید شده و موجود می باشند :
ابعاد قالب های منشوری :
قالب منشوری ۲۵۰* ۲۵ * ۲۵ ميلي متر
قالب منشوری ۲۸۵*۲۵*۲۵ ميلي متر
هاپر نمونه ۲۸۵*۲۵*۲۵ ميلي متر پين قالب منشوری استيل
و پین قالب منشوری استیل
برای خرید قالب های منشوری انبساط سیمان در ابعاد مورد نظر با ما تماس بگیرید. هیچ محدودیتی در خصوص سفارش و تعداد درخواستی وجود ندارد. ارسال به سراسر کشور از طریق تماس و سفارش محصول.
دیگر تجهیزات و دستگاه های آزمایش سیمان :
بالن لوشاتلیه ، انبرک لوشاتلیه و حمام لوشاتلیه
دستگاه کشش و خمش ملات
دستگاه اتوکلاو
دستگاه بلین سیمان
محفظه فشاری و محفظه خمشی سیمان
مخلوط کن ملات سیمان
دستگاه ویکات سیمان
نمونه گیری سیمان از دپو

همچنین مشتریان و مخاطبان عزیز این آگهی می توانند کلیه قطعات و تجهیزات ازمایشگاهی مورد نیاز خود را سفارش دهند. کلیه دستگاه ها با به کار گیری با کیفیت ترین قطعات و تجهیزات و دانش روز دنیا ( پرسنل مجرب و آموزش دیده ) مطابق با آخرین استاندارد ها تهیه و تولید شده اند. برای خرید تجهیزات کافیست با ما تماس گرفته و نوع محصول مورد نظر خود را سفارش داده و با ثبت یک آدرس حقیقی منتظر دریافت محصول مورد نظر خود در سراسر کشور باشید.

 

گروه ایران بتن، بتن و صنایع وابسته

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

گزارش مشکل آگهی

آخرین مطالب