نیازمندی های صنعت بتن
نیازمندی های صنعت بتن

فهرست مطالب

قیمت شن و ماسه

قیمت مصوب شن و ماسه در سال 1400 مهر ماه

قیمت مصوب شن و ماسه در سال 99

قیمت مصالح بتن به موارد مختلفی بستگی دارد. همچنان که قیمت مصوب شن و ماسه در سال 99 نیز به عوامل مختلفی وابسته است. بعضا به دلیل واردات بعضی از محصولات، قیمت ها با بازار جهانی تنظیم می شوند. در هر صورت هر ساله قیمت از سوی انجمن های مربوطه اعلام می شود. تمامی بازار ها و فروشنده ها نیز موظف به هماهنگی با این قیمت ها می باشند.

امروزه بنا به دلایل مختلفی حیات و ادامه کار واحد های صنعتی با خطر مواجه است. برای مثال:

  • افزایش چشمگیر هزینه واحد های تولیدی
  • اعم از رشد بی‌ رویه نرخ ارز
  • بهای ماشین ‌آلات و قطعات
  • لوازم و خدمات
  • حقوق و دستمزد.

در همین راستا شرکت های عضو و ارائه آنالیز برای تعیین و ابلاغ قیمت های جدید، قیمت های جدید و مصوب مصالح سال جاری را اعلام کردند. اعلام قیمت های مصوب از تعطیلی کارخانه ها و بیکار شدن کارگران بسیاری در سطح کشور جلوگیری می کند.

همچنین این امر موجب دستیابی به یک رویه یکسان با توجه به شرایط جغرافیایی منطقه شده و به حفظ اشتغال پویا و پایدار می شود. با توجه به نام گذاری سال نود و نه به نام جهش تولید نیز، قطعا این موضوع گامی بلند در نیل به این هدف در سطح کشور می باشد. 

قیمت مصوب مصالح ، شن و ماسه در سال 99
قیمت شن و ماسه

قیمت مصوب مصالح در سال 99 (منقضی شده)

قیمت‌های فروش مصالح ساختمانی (شن و ماسه) برای سال 1399 به شرح ذیل ابلاغ شده است. این طرح و اجرای قیمت های اغلام شده از تاریخ 1399/02/20 اجرایی خواهد بود.

قابل ذکر است که نرخ بهای هر کدام از مصالح برای فروش هر تن می باشد. قیمت های مصوب را می توانید در جدول تصویر زیر که به ریال تنظیم شده است، مشاهده کنید.

بروز رسانی اسفند ماه 99 – تحویل در معدن بدون هزینه حمل

قیمت ماسه در سال 99

منقضی شده:-

قیمت مصوب شن و ماسه و مصالح در سال 99
قیمت مصوب شن و ماسه در سال 99
اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter