بروز رسانی تیر ماه 1400

بتن همواره یکی از اصلی ترین مصالح بشر برای تولید و ساخت سازه های مختلف بوده است. اما در تمام طول سال هایی که از پیدایش و استفاده این ماده می گذرد، ترکیبات مختلفی به آن اضافه یا کسر شده و نوع جدیدی از بتن تولید و عرضه شده است. بتن آماده یکی از انواع بتن است که برای مصارف گوناگون خرید و فروش می شود. در ادامه برای اطلاع از قیمت خرید و فروش بتن آماده در قزوین سال 1401 با ما همراه باشید.

قیمت بتن آماده در قزوین

قیمت بتن آماده در قزوین
قیمت بتن آماده در قزوین

آخرین بروز رسانی (منقضی)

قیمت بتن آماده در قزوین
قیمت بتن آماده در قزوین

به منظور یکپارچه سازی فروش بتن آماده در کشور، انجمن صنفی تولید کنندگان بتن، قیمت مصوب فروش بتن را سالانه اعلام می کنند. در ادامه متن مصوبه انجمن تولیدکنندگان بتن در خصوص قیمت بتن آماده در قزوین در سال 1400 و نرخ نامه مصوب ارائه شده است.

متن نرخ نامه بتن آماده در قزوین

نظر به اینکه آن مجموعه عضو انجمن صنفی تولید کنندگان بتن آماده و قطعات بتنی استان قزوین می باشد، بدینوسیله نرخنامه رسمی فروش بتن آماده استاندارد و خدمات جانی در استان قزوین بحضور اعلام میگردد.

توجه: با توجه به قرار گرفتن فروش سیمان در بورس کالا و ثابت نبودن قیمت آن، ازین پس قیمت بتن بصورت هفتگی بروز خواهد شد. نرخ فروش بتن آماده استاندارد:

     

تبصره ۱: برای عیار بالاتر از ۲۰۰ به ازای هر ۵۰ کیلوگرم سیمان مبلغ 250,000 ريال اضافه و به ازای عیار پایین تر از ۳۵۰ به ازای هر ۵۰ کیلوگرم کاهش عیار به علت جایگزینی مصالح مبلغ 150,000 ريال کاهش خواهد یافت. 

تبصره 2: برای بتن های خاص و رده های مقاومتی بالاتر C30 (عیار بالاتر از ۴۵۰) با توجه به طرح اختلاط ، اعلام ترع بصورت توافقی می باشد.

نرخ فروش خدمات

 

  
  

تذکرات

1- برابر قانون مالیات بر ارزش افزوده مصوب سال ۱۳۸۷ و طبق اصل ۸۵ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران پرداخت مالیات بر ارزش افزوده بر عهده مشتری بوده و تولید کنندگان موظف به دریافت آن و کارسازی به نفع دولت می باشند. لذا انجمن هیچ گونه تعهدی در قبال کارگاهها و شرکتهای متخلف که از این قانون تبعیت نمی کننده نخواهد داشت.

2- هزینه حمل برای ۱۰ کیلومتر از محل کار گاه تا محل تخلیه بتن محاسبه شده و برای حمل بیشتر از ۱۰ کیلومتر توافق طرفین میدان عمل خواهد بود.

3- ضروریست نرخ نامه فوق در محل دفتر فروش شرکتها و در معرفی مشاهده مشتریان محترم قرار گیرد.

4- رعایت کلیه ضوابط کیفی و کمی از طرف تولید کنندگان الزامی بوده و بدیهیست موضوع توسط بازرسین انجمن پایش خواهد شد.

5- در صورت تهیه بتن پایین تر از تعرفهی اعلام شده توسط مشتری انجمن بتن هیچگونه تعهدی در خصوص اختلالات ایجاد شده مابین فروشنده و خریدار از لحاظ کمیت و کیفیت نخواهد داشت.

6- در صورت دریافت گزارش عدول از تولید یاد شده در مرحله اول تذکر کتبی و در مرحله بعد با هماهنگی مراجع ذیربط واحد خاطی پلمپ خواهد شد. 

وحید گروه ای

رئیس انجمن تولید کنندگان بتن آماده و قطعات بتنی استان قزوین

قیمت مصوب بتن آماده 1400 در قزوین
اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter
×

چگونه می توانیم به شما کمک کنیم؟

×