بتن آماده │ قطعات بتنی پیش ساخته │مشاوره خرید ، فروش و تولید

منو

قیمت بتن آماده در عیار های 350 و 400 در قزوین بسیار مهم است زیرا می توانید با انتخاب بتن با کیفیت و قیمت خرید بتن با هزینه مناسب در مصرف هزینه زیاد کوشید.

قیمت بتن آماده در قزوین چیست؟

امروزه بتن آماده به عنوان پر مصرف ترین مصالح ساختمانی نقش مهمی در قیمت تمام شده ساختمان دارد. در بخش های قبل به بررسی عوامل موثر بر قیمت بتن آماده پرداخت شد. در این قسمت قصد داریم به طور تخصصی در ارتباط با فروش در قزوین مطالبی را عنوان می کنیم. با ما همراه باشید.
ویژگی های ساخت و ساز در شهر قزوین:
قزوین به عنوان یکی از کلان شهر های واقع در بخش غربی کشور یکی از شهر های فعال در زمینه ساخت و ساز های بتنی به شمار می رود. بخش اعظم ساخت و ساز شهری در این ناحیه از نوع اسکلت بتن آرمه است. ساخت انواع پل ها، راه ها و تونل های بتنی از دیگر موارد استفاده از بتن در این استان به شمار می رود. موارد موثر بر قیمت بتن آماده، که اساسا مرتبط به طرح اختلاط بتن های ساخته شده در این شهر هستند .

همچنین وجود بافت فرسوده در شهر ها یکی از مشکلات در ساخت و ساز شده که شهر قزوین هم در این مورد مستثنا نیست زیرا در این شهر ادغام بافت فرسوده با بافت تاریخی بسیار است و جدا کردن آن ها بسیار کار هزینه بر و زمان بر بوده و خاک این مناطق بسیار سست است و برای ساخت سازه های خوب و با کیفیت نیاز دارد که مقاوم سازی شود همچنین افزایش قیمت سیمان و دیگر مصالح باعث شده است که عملیات باز سازی خیلی دیر انجام شود . قیمت بتن آماده در قزوین را با تماس با کارشناسان در تولید و در خرید می توانید انتخاب کنید.

مبلغ بتن


بتن عیار 350 در قزوین:

سازه های بتنی امروزه از جمله پرکاربرد ترین نوع سازه ها به ش مار می روند. امروزه تقریبا تمامی سازه های صنعتی و بیشتر سازه های س اختمانی از بتن ساخته می شود. دلیل این امر را می توان در صرفه اقتصادی بیشتر سازه های بتنی نسبت به مصالح جایگزین مانند فوالد، چوب و …. دانست.
به مقدار مصرف سیمان در یک متر مکعب بتن عیار سیمان گفته می شود. بتن عیار 350 قزوین در گذشته مرسوم ترین و متداول ترین نوع بتن آماده به ش مار می رفت. دلیل این امر نیز بسیار واضح است. اگر به الزامات مرتبط با دوام در پیوست مبحث نهم مقررات ملی ساختمان نگاهی بیندازید ، حد اقل عیار سیمان جهت برآورده سازی الزامات دوامی عیار سیمان 350 است. بدین معنی که بتن ساخته شده با عیار سیمان 350 عالوه بر دارا بودن مقدار سیمان حداقلی و صرفه اقتصادی دارای خواص مطلوبی از دیدگاه مقاومت و دوام نیز می باشد.
تامین بتن عیار 350 در قزوین از اهمیت باالیی برخوردار است. چرا که همانطور که گفته شد معموال عیار سیمان 350 حداقل مقدار مصرف سیمان در طرح اختالط سیمان به شمار می رود. این بدین معنی است که تامین کننده بتن آماده باید با استفاده از مقدار سیمان حداقلی به حداقل اسالمپ بتن و مقاومت مورد نظر دست یابد. به همین دلیل نسبت های اختالط در این نوع بتن از اهمیت بالایی برخوردار است،همچنین بتن عیار 350 در قزوین را می توان از شرکت های مختلف نزدیک قزوین خرید کرد .

بتن عیار 350 در قزوین

کاربرد های بتن با عیار 350

درست است که امروزه در پروژه های ساختمانی بلند مرتبه یا ساخت بتن های خاص نظیر بتن خود تراکم یا بتن پر مقاومت از رده عیار های بالاتر سیمان استفاده می شود. اما هنوز هم نمی توان از کاربرد گسترده این رده عیار سیمان در طرح اختالط بتن چشم پوشی کرد.

بیشترین کاربرد بتن عیار 350 در قزوین عبارتند از:
– ساختمان های مرسوم بتن تا 5 طبقه
– پایه های پل های بتنی
– ساخت استخر های بتنی
– ساخت بتن های پیش ساخته در روسازی های بتن پیش ساخته
– ستون های بتنی در سازه های سوله
– فونداسیون سازه ها ی ساختمانی و صنعتی
در توضیح باید گفت که در بتن ریزی پایه های پل های بتنی عمدتا نگرانی بابت ابعاد پایه پل احساس نمی شود. بنابراین می توان جهت کاهش هزینه های بتن آماده از بتن با عیار 350 استفاده کرد.
نکته بعدی حائز اهمیت آن است که در بتن ریزی های حجیم مانند سازه های فونداسیون یا ستون های حجیم مصرف بالایی سیمان به هیچ عنوان توصیه نمی شود. به این دلیل که مقدار باالی سیمان سبب افزایش دمای اولیه در بتن شده و استعداد بروز ترک های حرارتی در بتن را افزایش می دهد. به همین دلیل بتن عیار 350 جزء عیار های محبوب در بتن ریزی این سازه ها به شمار می رود.

مزایای بتن با عیار 350:

– قیمت پایین بتن نسبت به رده عیار های بالاتر
– طرح اختالط مرسوم
– آشنایی بیشتر جامعه مهندسی با این نوع بتن

معایب بتن با عیار 350

همانطور که گفته شد درباره بتن عیار 350 در قزوین  امروزه با افزایش ارتفاع سازه های بتنی و تکامل علم تکنولوژی بتن استفاده از عیار های بالاتر از 350 در بتن رواج یافته است. دلیل این مورد را می توان در چند مورد جست و جو کرد.
1 )اولین دلیل را می توان در عدم توانایی رسیدن بتن به مقادیر اسلامپ بالاجست و جو کرد. آب تنها عامل افزایش کارایی و اسلامپ بتن است. در نسبت آب به سیمان ثابت با پایین نگهداشتن مقدار سیمان مقدار آب نیز در حداقل مقدار قرار می گیرد. به همین دلیل معموال اسلامپ اولیه بتن های با عیار 350 مقادیر پایینی است و جهت افزایش میزان اسلامپ آن بالایی از مقادیر زیادی افزودنی فوق روان کننده استفاده کرد.
2 )با افزایش ارت فاع طبقات نیاز به پمپ بتن به ارتفاعات سازه افزایش می یابد. یکی از خطراتی که هنگام پمپ بتن به طبقات بالایی سازه ها به وجود می آید پدیده جداشدگی و گرفتگی لوله های پمپاژ است. این پدیده عمدتا در زمانی که مقادیر سیمان در طرح اختلاط بتن کم باشد بیشتر اتفاق می افتد . لذا بنظر می رسد که بتن با عیار 350 بتن مناسبی جهت پمپاژ به طبقات بالایی ساختمان ها نباشد. پدید جداشدگی مخصوصا در مواردی که حداکثر اندازه سنگدانه در بتن افزایش پیدا کند نیز بیشتر می شود. جهت رفع این مشکل می توان از افزودنی های سودمندی مانند ژل یا دوغاب میکروسیلیس در طرح اختلاط بتن استفاده کرد.


بتن عیار 400 در قزوین:

امروزه بتن پر مصرف ترین مصالح ساختمانی محسوب می شود. طرح مخلوط بتن از سیمان ، آب ، سنگدانه شامل شن و ماسه و افزودنی های بتنی تشکیل می شود. به مقدار وزنی استفاده از سیمان در طرح اختلاط بتن اصطلاحا عیار سیمان یا عیار بتن گفته می شود.

باید در نظر داشت که عیار سیمان معمولا مستقیما به مقاومت بتن ارتباطی ندارد.  تصور نسبتا نادرستی که در میان مهندسین عمران وجود دارد این است که مقاومت بتن با افزایش مقدار سیمان افزایش می یابد. در حالی که باید گفت مقاومت بتن با کاهش نسبت آب به سیمان افزایش می یابد.  بدین معنی که در صورتی که با افزایش مقدار سیمان مقدار آب ثابت باشد و نسبت آب به سیمان کاهش پیدا کند ، شاهد افزایش مقاومت خواهیم بود. از سوی دیگر افزایش عیار سیمان در هنگام ثابت ماندن نسبت آب به سیمان سبب افزایش کارایی و اسلامپ بتن شده و میزان مصرف فوق روان کننده را کاهش می دهد.

شهر قزوین به عنوان مرکز استان قزوین به عنوان یکی از شهرهای بزرگ کشور ، در دهه گذشته شاهد افزایش میزان بلند مرتبه سازی و اجرای بتن های خاص بوده است. افزایش میزان مهاجرت صنایع و نیروی انسانی به این شهر سبب همچنین نیاز به اجرای بتن های خاص را بیش از پیش نمایان می سازد، همچنین بتن عیار 400 در قزوین جزوه پر مصرف ترین و بهترین نوع بتن ها است.

شهر قزوین به عنوان مرکز استان قزوین به عنوان یکی از شهرهای بزرگ کشور ، در دهه گذشته شاهد افزایش میزان بلند مرتبه سازی و اجرای بتن های خاص بوده است. افزایش میزان مهاجرت صنایع و نیروی انسانی به این شهر سبب همچنین نیاز به اجرای بتن های خاص را بیش از پیش نمایان می سازد.

بتن عیار 400 در قزوین

مزایای بتن عیار 400 در قزوین

 • اجرای بتن عیار 400 در قزوین  در سازه های بلند مرتبه : درست است که با افزایش عیار سیمان به طور مستقل تعیین کننده مقدار مقاومت یا اسلامپ بتن نمی باشد. اما از بهبود یک عامل می توان مطمئن بود.  افزایش عیار سیمان به طور حتم سبب کاهش خطر جداشدگی و آب انداختگی بتن می شود.  موضوعی که در هنگام پمپاژ بتن عاملی تعیین کننده می شود.  کاهش عیار سیمان یا افزایش بیش از اندازه حاکثر اندازه سنگدانه سبب افزایش خطر بروز جداشدگی در بتن شده و بروز جداشدگی بتن در لوله های پمپاژ بتن سبب گرفتگی لوله ها و نهایتا اختلال در فرآیند بتن ریزی می شود.
 • ساخت و اجرای بتن های با اسلامپ بالا و خود تراکم: همانطور که پیش تر گفته شد افزایش عیار سیمان اگر در نسبت ثابت آب به سیمان انجام گردد سبب افزایش روانی و کارایی بتن می شود. افزایش تراکم میلگرد ها در سازه ها و همچنین بتن ریزی سازه های بلند مرتبه یا بتن های اکسپوز (نمایان) لزوم استفاده از بتن های با اسلامپ بالا را بیش از پیش نشان می دهد. تامین بتن عیار 400 در قزوین یکی از راه های افزایش اسلامپ بتن می باشد.
 • ساخت و اجرای بتن پر مقاومت: همانطور که گفته شد افزایش عیار سیمان در هنگام ثابت ماندن مقدار آب سبب افزایش مقاومت های بتن می شود. امروزه در قزوین با توجه به افزایش ارتفاع طبقات محدود مقاومت های مکانیکی بتن تا محدوده 30 الی 40 مگاپاسکال افزایش یافته است. اجرای بتن با مقاومت 30 الی 40 مگاپاسکال عمدتا با بتن با عیار 400 ممکن است.
 • افزایش دوام بتن: با توجه به پیوست مرتبط با دوام مبحث نهم مقررات ملی ساختمان افزایش عیار سیمان در نسبت آب به سیمان ثابت سبب افزایش دوام سازه های بتنی می شود.

معایب بتن عیار 400 نسبت به بتن با عیار 350:

 • افزایش قیمت بتن آماده: با توجه به افزایش میزان مصرف سیمان در بتن و با توجه به اینکه سیمان بیشترین تاثیر را در قیمت بتن آماده دارد طبیعتا قیمت بتن عیار 400 در قزوین از بتن عیار 350 بیشتر است. البته باید توجه داشت که بتن عیار 400 نیاز به مصرف فوق روان کنندگی پایین تری دارد و این موضوع می تواند ساخت این بتن را به لحاظ اقتصادی به صرفه کند.
 • نامناسب بودن نوع بتن در سازه های حجیم: سازه های حجیم مانند سازه های فونداسیون یا پایه های پل های بتنی سازه های هستند که از آن ها به عنوان بتن حجیم یاد می شود. افزایش عیار سیمان در بتن های حجیم سبب افزایش میزان دمای بتن در سنین اولیه شده و ریسک بروز ترک های حرارتی را در سنین اولیه بتن ریزی افزایش می دهد. به همین دلیل معمولا افزایش عیار سیمان در بتن ریزی های حجیم توصیه نمی شود.

کاربرد های بتن با عیار 400 در قزوین

 • ساخت بتن های با اسلامپ بالا
 • ساخت بتن های پرمقاومت
 • ساخت بتن های با دوام
 • ساخت بتن های با پمپ پذیری بالا

بتن مگر در قزوین

سازه های بتنی امروزه جزء پرکاربرد ترین نوع سازه ها در شهر های بزرگ می باشد.  امروزه به علت صرفه اقتصادی بالاتر بتن نسبت به مصالح جایگزین مانند فولاد و چوب استفاده از بتن در صنعت ساختمان استفاده روز افزودنی داشته است.

سازه های بتنی به انواع مختلفی تشکیل می شوند: انواع ساختمان های بتنی ، کف سازی های بتنی ، پل ها و کانال های بتنی ، سد ها و …. از جمله کابرد بتن در صنعت ساختمان است.

بتن ریزی سازه هایی که در در مجاورت خاک انجام می شود نیازمند رعایت الزامات ویژه ای است.  خاک به علت ساختار ویژه خود می تواند آب موجود در بتن را به درون خود کشیده و بتن را پوک کند.

بتن مگر به بتنی کم عیار (عیار 100 الی 150 کیلوگرم در هر متر مکعب بتن) گفته می شود که نقش سازه ای ندارد.  اما به علت ویژگی های مشابه بتن می تواند در زیر سازه های در مجاورت خاک مانند فونداسیون های سازه یا کف سازی های بتنی ریخته شده و نقش لایه محافظ را برای بتن بستر بازی کند.

ساخت سوله در شهر قزوین به عنوان یکی از شهر های نسبتا صنعتی ایران رواج زیادی دارد. معمولا کف سوله های با کیفیت بالا به صورت بتن ماله پروانه های اجرا می شود.  تامین بتن مگر در قزوین در سازه های صنعتی معمولا با دو هدف صورت می گیرد.

 • ایجاد بستر و لایه جداکننده بتن کف با لایه خاک زیرین که می تواند سبب کاهش قابل ملاحظه کیفیت بتن گردد.
 • ایجاد کروم بتنی و ایجاد بستر مناسب برای ریختن بتن. اگر خاک زیرین دچار پستی بلندی محدودی باشد می توان با اجرای بتن مگر که قیمتی به مراتب پایین تر نسبتا به بتن عادی دارد می تواند این پستی بلندی ها را به سطحی هموارد تبدیل کرده و بستری مناسب جهت ریختن بتن فراهم کرد.

ویژگی های طرح اختلاط بتن مگر:

کیفیت بتن مگر معمولا به لحاظ سازه ای اهمیت بالایی ندارد.  به همین دلیل دانه بندی سنگدانه های آن می تواند با دقت کمتری انجام گیرد.  عیار سیمان در بتن مگر مقداری بسیار کمتر نسبت به بتن معمولی است و در محدوده 100 الی 150 کیلوگرم در هر متر مکعب قرار می گیرد.

اگر در سازه های نظیر کف سازی های بتنی در صورت نفوذ رطوبت از کف زمین به سمت بالا می تواند سبب تخریب کف سازی های بتنی با رویه اپوکسی یا پلی اورتان گردد. در این نوع کف سازی ها اگر ریسک نفوذ رطوبت از بستر کف وجود داشته باشد ، می توان از رزین های آب بند در طرح اختلاط بتن مگر استفاده کرد.. هرچند این موضوع در صنعت ساختمان مرسوم نیست.

مزایای ریختن بتن مگر چیست؟

 • ایجاد لایه محافظ از بتن در مقابل جذب آب بتن توسط خاک بستر
 • ایجاد لایه صاف و هموار جهت ریختن بتن سازه ای
 • افزایش دوام بتن به سبب کاهش ریسک نفوذ یون های مخرب از خاک به درون بتن

اجرای بتن مگر در قزوین

جهت اجرای بتن مگر توصیه می شود که ساخت آن در کارگاه صورت نگیرد. بتن مگر معمولا قیمت بالایی نداشته و سفارش آن از کاخانجات ساخت بتن معمولا نسبت به ساخت آن در کارگاه از صرفه اقتصادی بالاتری برخوردار است.


متن نرخ نامه بتن آماده در قزوین

نظر به اینکه آن مجموعه عضو انجمن صنفی تولید کنندگان بتن آماده و قطعات بتنی استان قزوین می باشد، بدینوسیله نرخنامه رسمی فروش بتن آماده استاندارد و خدمات جانی در استان قزوین بحضور اعلام میگردد.

توجه: با توجه به قرار گرفتن فروش سیمان در بورس کالا و ثابت نبودن قیمت آن، ازین پس قیمت بتن بصورت هفتگی بروز خواهد شد. نرخ فروش بتن آماده استاندارد.

[table id=3 /]

تبصره ۱: برای عیار بالاتر از ۲۰۰ به ازای هر ۵۰ کیلوگرم سیمان مبلغ 250,000 ريال اضافه و به ازای عیار پایین تر از ۳۵۰ به ازای هر ۵۰ کیلوگرم کاهش عیار به علت جایگزینی مصالح مبلغ 150,000 ريال کاهش خواهد یافت.

تبصره 2: برای بتن های خاص و رده های مقاومتی بالاتر C30 (عیار بالاتر از ۴۵۰) با توجه به طرح اختلاط ، اعلام ترع بصورت توافقی می باشد.

نرخ فروش خدمات بتن

[table id=4 /]

1- برابر قانون مالیات بر ارزش افزوده مصوب سال ۱۳۸۷ و طبق اصل ۸۵ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران پرداخت مالیات بر ارزش افزوده بر عهده مشتری بوده و تولید کنندگان موظف به دریافت آن و کارسازی به نفع دولت می باشند. لذا انجمن هیچ گونه تعهدی در قبال کارگاهها و شرکتهای متخلف که از این قانون تبعیت نمی کننده نخواهد داشت.

2- هزینه حمل برای ۱۰ کیلومتر از محل کار گاه تا محل تخلیه بتن محاسبه شده و برای حمل بیشتر از ۱۰ کیلومتر توافق طرفین میدان عمل خواهد بود.

3- ضروریست نرخ نامه فوق در محل دفتر فروش شرکتها و در معرفی مشاهده مشتریان محترم قرار گیرد.

4- رعایت کلیه ضوابط کیفی و کمی از طرف تولید کنندگان الزامی بوده و بدیهیست موضوع توسط بازرسین انجمن پایش خواهد شد.

5- در صورت تهیه بتن پایین تر از تعرفهی اعلام شده توسط مشتری انجمن بتن هیچگونه تعهدی در خصوص اختلالات ایجاد شده مابین فروشنده و خریدار از لحاظ کمیت و کیفیت نخواهد داشت.

6- در صورت دریافت گزارش عدول از تولید یاد شده در مرحله اول تذکر کتبی و در مرحله بعد با هماهنگی مراجع ذیربط واحد خاطی پلمپ خواهد شد. در تصویر زیر قیمت بتن عیار 400 در قزوین و بتن عیار 350 را می توانید مشاهده فرمایید.

وحید گروه ای

رئیس انجمن تولید کنندگان بتن آماده و قطعات بتنی استان قزوین

قیمت بتن آماده در قزوین


عوامل تاثیر گذار بر قیمت بتن آماده:

الف( سنگدانه ):

همانطور که می دانید سنگدانه های مورد استفاده در بتن آماده به دو گونه اصلی درشت دانه شامل شن بادامی و نخودی و ریز دانه شامل ماسه تقسیم بندی می شود. سنگدانه های مصرفی در بتن آماده عمدتا قیمت باالیی ندارد و عاملی تعیین کننده در قیمت بتن به شمار نمی روند. اما استفاده از سنگدانه مناسب می تواند به طور غیر مستقیم تاثیرات زیادی بر روی روی قیمت تمام شده بتن آماده بگذارد.

استفاده از سنگدانه های با بافت شکسته با تاثیر گذاری منفی بر خواص کارایی بتن آماده سبب کاهش میزان اسالمپ و کارپذیری بتن آماده می گردد. همچنین استفاده از دانه بندی مناسب سنگدانه های شن و ماسه می تواند عاملی تعیین کننده در میزان عیار سیمان و میزان مصرف فوق روان کننده در بتن به شمار آید . شهر قزوین عموما به علت نز دیکی به کوهپایه از معادن شن و ماسه رودخانه و آبرفتی به شمار می رود. بدین معنی که اگر سنگدانه های مورد در بتن به طور موثر فرآورده و دانه بندی شده باشند می توانند سبب ساخت بتن با صرفه اقتصادی شوند. استفاده از سنگدانه مناسب در کارخانه های بتن اولین عامل تعیین کننده در قیمت بتن آماده در قزوین به شمار می رود.

ب( سیمان):

سیمان مورد استفاده در بتن مطابق با آیین نامه بتن ایران آبا به طور کلی به 5 دسته سیمان معمولی ، سیمان کندگیر، سیمان زودگیر، سیمان به کاهش شدید زمان گیرش و سیمان به مقاومت بالای سولفاتی دسته بندی می شود. معموال در اکثر شهر های ایران و از جمله قزوین، سیمان های تیپ 1 و 2 از محبوبیت بیشتری نسبت به س ایر سیمان ها برخوردار است. میزان مصرف سیمان عموما در هر متر مکعب بتن در محدوده 350 الی 450 کیلوگرم در هر مترمربع قرار می گیرد. به علت قیمت بالای سیمان نسبت به سایر اجزای بتن افزایش یا کاهش مقدار سیمان مصرفی می تواند به طور مستقیم بر قیمت بتن نهایی تاثیر گذار باشد.

بتن همواره یکی از اصلی ترین مصالح بشر برای تولید و ساخت سازه های مختلف بوده است. اما در تمام طول سال هایی که از پیدایش و استفاده این ماده می گذرد، ترکیبات مختلفی به آن اضافه یا کسر شده و نوع جدیدی از بتن تولید و عرضه شده است. بتن آماده یکی از انواع بتن است که برای مصارف گوناگون خرید و فروش می شود. در ادامه برای اطلاع از قیمت خرید و فروش بتن آماده در قزوین سال 1401 با ما همراه باشید.

به منظور یکپارچه سازی فروش بتن آماده در کشور، انجمن صنفی تولید کنندگان بتن، قیمت مصوب فروش بتن را سالانه اعلام می کنند. در ادامه متن مصوبه انجمن تولیدکنندگان بتن در خصوص قیمت بتن آماده در قزوین در سال 1400 و نرخ نامه مصوب ارائه شده است.همچنین امروزه مشاوره بتن مکمل تولید بتن بوده و باید در کنار جابه جایی و تولید راهنمایی گرفته شود از کارشناسان حرفه ای تا بتوانید یک بتن مرغوب را انتخاب کنید.


قیمت مصوب سیمان 1400


افزودنی های بتن:

از دیگر عوامل موثر بر قیمت تمام شده بتن افزودنی های بتنی مورد استفاده در طرح اختالط بتن است. عموما افزودنی های بتن به دو دسته کلی تقسیم می شود. افزودنی های معدنی که معمولا شامل میکروسیلیس، پودر سنگ یا سیلیس می شود؛ و افزودنی های شیمیایی بتن که شامل افزودنی های فوق روان کننده و فوق کاهنده آب ، افزودنی های زود یا دیرگیر کننده و … را شامل می شود.

استفاده از افزودنی های معدنی در بتن به سبب تاثیرات مثبت آن بر روی مقاومت ، دوام و کارایی بتن استفاده روز افزودن دارد. کما اینکه در بعضی از سازه ها ن ظیر سازه های پل یا سد استفاده از این افزودنی ها ضر وری به نظر می رسد.
افزایش ارتفاع طبقات ، لزوم به کارگیری بتن با کیفیت مطلوب و بدون کرمو شدگی و بتن ریزی در شرایط دمایی مختلف نیز از جمله مواردی است که سبب اس تفاده از افزودنی های شیمیایی در بتن می شود. افزودنی های بتن نیز از جمله عواملی است که به طور مستقیم بر قیمت تمام شده بتن تاثیر می گذارد.
معمولا اکثر شرکت های تولید کننده افزودن های شیمیایی بتن در نزدیکی تهران واقع شده اند که فاصله کمی تا قزوین دارند. لذا می تواند به لحاظ کاهش هزینه حمل برای کارخانه های تولید کننده بتن آماده به صرفه باشد. تاثیر استفاده از افزودنی های بتن در قیمت بتن آماده در قزوین نسبت به سیمان در درجه دوم اهمیت قرار دارد.

توان فنی اجرایی ساخت بتن:

یکی از عواملی که معمولا در هنگام انتخاب کارخانه بتن به آن توجهی نمی شود اما تاثیر زیادی بر قیمت تمام شده بتن آماده دارد توان فنی اجرایی کارخانه بتن آماده جهت ساخت بتن است. همانطور که میدانید بتن از ترکیب اجزای مختلفی شامل سیمان ، آب سنگدانه و افزودنی های بتن ساخته می شود.

بهینه سازی این مواد عامل مهمی است که تاثیر کاملا مستقیمی بر قیمت بتن آماده دارد. در صورت استفاده از دانش نوین طرح اختلاط در ساخت بتن می توان با کاهش مقد ار سیمان در پروژه ، قیمت نهایی بتن را به طرز محسوسی پایین آورد.


چکیده:

امروزه بتن یکی از مهم ترین و پر کاربرد ترین اجزای یک ساختمان است که باید نوع تولید بتن و موادی که به کار برده می شود را زیر ذره بین قرار دهیم همچنین هزینه های تولید هم بسیار بالا رفته است پس باید با مشاوره گرفتن و انتخاب یک شرکت مناسب در هزینه خود صرفه جویی کرد .

در قزوین به دلیل وجود شرکت ها و کارخانه های زیادی که دارد می توان بهترین نوع بتن را انتخاب کرد و سفارش داد قیمت بتن آماده در قزوین با کیفیت خوب به نسبت کم تر از سایر نقاط کشور است.

شرکت ایران بتن می توان گفت بهترین بتن ها را به فروش می رساند و می توان گفت به خدمات مشاوره بتن هم اشاره شده است و دوتا از مرغوب ترین بتن ها با بهترین سیمان های استفاده شده بتن عیار 350 و 400 در قزوین است.

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter