کالورت بتنی پیش ساخته

تولید و فروش قطعات بتنی پیش ساخته و باکس های بتنی یا کالورت بتنی پیش ساخته با قیمت ویژه در سراسر ایران . ارسال محصولات و قطعات پیش ساخته بتنی به سراسر کشور و محل پروژه . امکان سفارش در ابعاد و اندازه های مختلف توسط مشتریان. برای اطلاع از قیمت باکس بتنی و سایر مشخصات با ما تماس بگیرید.

باکس بتنی پیش ساخته یکی از انواع قطعات  می باشد که در انواع مختلفی تولید شده و موارد مصرف متفاوتی دارد. باکس و کالورت پیش ساخته بتنی بر اساس نوع کاربرد به انواع مختلفی از قبیل آبرو ، باکس بتنی تاسیساتی ، ماشین رو و نفر رو تقسیم بندی می شود. استفاده از کالوورت با توجه به نصب آسان و انتقال مطلوب آب از لحاظ زمان و هزینه بسیار مرسوم می باشد.

مهمترین ویژگی کالورت بتنی پیش ساخته :

• کیفیت بالای ساخت به دلیل ساخت در کارخانه های مجهز و مطابق استاندارد های جهانی
• سرعت در ساخت و سهولت نصب باکس بتنی پیش ساخته
• طول عمر بالا به دلیل استحکام بالای بدنه و کف باکس های بتنی

استفاده از باکس های پیش ساخته بتنی موارد مصرف متفاوت و متنوعی دارد و مشتری می تواند بنا بر نوع نیاز خود آن ها را سفارش داده و مورد استفاده قرار دهد. از عمده ترین موارد مصرف باکس بتنی می توان به این موارد اشاره کرد :
ساخت پل ها ، انتقال آب با حجم زیاد
سازه های انتقال فاضلاب ، سازه های مربوط به زهکشی ، احداث تونل ها ، احداث رو گذر ها و زیر گذر ها
برای سفارش باکس بتنی پیش ساخته و کالورت بتنی پیش ساخته با بهترین قیمت ها و با کیفیت و طول عمر بسیار بالا با ما تماس گرفته و سوالات خود را با تیم کارشناس ما مطرح کنید.

 

گروه ایران بتن، بتن و صنایع وابسته

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

گزارش مشکل آگهی

آخرین مطالب

×

چگونه می توانیم به شما کمک کنیم؟

×