نیازمندی های صنعت بتن
نیازمندی های صنعت بتن
فروش دستگاه ویکات سیمان * اندازه گیری گیرش سیمان *

فروش دستگاه ویکات سیمان – فروش تجهیزات آزمایشگاهی آزمایش سیمان
سیمان به عنوان یکی از مصالح پرکاربرد در صنعت ساختمان به عنوان یک ماده چسباننده و ملات اهمیت بالایی دارد. این ماده همانند تمامی مواد مورد نیاز بتن اعم از سنگدانه ها و حتی آب ، پیش از اختلاط با بتن می بایست آزمایش های تعیین کیفیت و تعیین خواص را پشت سر بگذارند. این آزمایش های تعیین کیفیت و خواص سیمان باید در آزمایشگاه های آزمایش سیمان و با تجهیزات مشخصی صورت بگیرد. برای آزمایش خواص مختلف سیمان دستگاه های مختلفی وجود دارد. چندی از این دستگاه ها عبارتند از :

فروش دستگاه ویکات سیمان

• دستگاه ویکات سیمان
• نمونه گیری سیمان از دپو
• بالن لوشاتلیه
• انبرک لوشاتلیه
• حمام لوشاتلیه
• قالب سیمان و قالب های منشوری انبساط سیمان و غیره.

ویکات سیمان یکی از دستگاه ها و تجهیزات آزمایشگاهی سیمان است که برای انجام آزمایش ویکات مورد استفاده قرار می گیرد. هدف از انجام این آزمایش تعیین زمان گیرش اولیه و نهایی سیمان می باشد. زمان گیرش اولیه در واقع زمان سپری شده از لحظه اختلاط آب و سیمان بوده و زمان گیرش نهایی نیز به مدت زمان سپری شده از لحظه اختلاط آب و سیمان تا زمانی که کارایی خمیر به کلی از بین می رود اطلاق می شود.
همانطور که گفته شد ویکات سیمان ، دستگاهی است که به منظور بررسی کیفیت سیمان مصرفی در کارگاه ها مورد مصرف واقع می شود. این دستگاه که تصویر آن نیز در این آگهی درج شده است از بخش های مختلفی تشکیل شده است.
دستگاه ویکات سیمان شامل موارد زیر می باشد :
پایه فلزی
شیشه زیر قالب
قالب باکالیتی
سوزن های اولیه و ثانویه
و سوزن گیرش نهایی.
برای اطلاع از قیمت فروش دستگاه ویکات سیمان – انجام آزمایش ویکات سیمان یا همان آزمایش تعیین زمان گیرش سیمان با ما در تماس باشید.

 

گروه ایران بتن، بتن و صنایع وابسته

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

گزارش مشکل آگهی

آخرین مطالب