بتن آماده │ قطعات بتنی پیش ساخته │مشاوره خرید ، فروش و تولید

منو

تولید کفپوش پلیمری سمنت پلاست

سمنت پلاست از ترکیب مواد شیمیایی و معدنی است که با بهرمندی از تغییرات در بافت مولکولی ، سیمان تبدیل به یک واکنش پلیمریزاسیون می شود. استفاده از تکنولوژی و علوم مهندسی از یک سو و افزایش هزینه انرژی و مواد اولیه موجب گردید انسان ها به سمت ساخت و تولید سنگ مصنوعی حرکت کنند. سنگ های مصنوعی به دلیل داشتن ویژگی های فراوان و البته قیمت مناسب خود کم کم توانستند جایگاه ممتازی را در صنعت ساختمان سازی از آن خود کنند.یکی از زیباترین، ارزان ترین و محبوب‌ترین این نوع سنگ با عنوان سمنت پلاست شناخته می شود.

کفپوش پلیمری شامل سیمان سفید ، پلی استر، ماسه ، پودر سنگ ، هاردنر و پیگمنت(رنگ) می باشد که پس از مخلوط شدن برای تزریق در قالب اماده می شوند.

تمام محصولات این شرکت به بهترین نحو تولید شده و مورد آزمایش های بسیاری قرار میگیرد. نوین بتن پارس درصدد تلاش برای کیفیت بیشتر و بهتر برای محصولات خود است زیرا رضایت مردم اولین هدف این شرکت است.

موزاییک پلیمری در دمای 50- درجه و 50+ تست آزمایشگاهی دارد به همین خاطر در شهر هایی با درجه حرارت پایین مانند تبریز که دارای برف و یخبندان میباشند و همچنین و همچنین شهر هایی مانند بندرعباس و اهواز که آب و هوای بسیار گرم و با درجه حرار بالایی نیز می باشند این نوع محصول بسیار مقاوم است. همچنین سمنت پلاست به دلیل پایین بودن میزان جذب آب و رطوبت در خود در مناطق شمالی کشور به دلیل بارندگی و رطوبت بالا نیز بسیار مقاوم است.

کفپوش پلیمری همان سنگ مصنوعی است که از ترکیب سنگ هایی که در طبیعت وجود دارند و مواد افزودنی ساخته می شوند. سنگ مصنوعی به دلیل داشتن سیمان و خاک های سبک , وزن کمتری دارند و در نتیجه نصب آنها سریع تر و راحت تر صورت می گیرد.

کاربرد سمنت پلاست:

خیابان سازی
پیاده رو
محوطه سازی ساختمان های اداری

جهت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش تماس فرمایید:
021-28421455

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

گزارش مشکل آگهی

آخرین مطالب