بتن آماده │ قطعات بتنی پیش ساخته │مشاوره خرید ، فروش و تولید

منو

تراک میکسر

تراک میکسر های گروه صنعتی حجتی
گروه تولیدی صنعتی تراک تولید کننده انواع

تراک میکسر

پمپ های ثابت 2000 طرح شوئینگ
واردکننده و توزیع کننده انواع لوازم یدکی مربوط به میکسرهای حمل بتون از قبیل:
پمپ هیدرولیک
هیدروموتور
گیربکس میکسر
رادیات
موتور دوئیتس
برای اطلاع از مشخصات و قیمت تراک و انواع ماشین آلات صنعتی ساخت بتن با بهترین قیمت تماس بگیرید . دیگ تراک میکسرها دارای انواع مختلفی با حجم های متفاوت می باشد نظیر تراک 7 ، 8 ، 9 ، 10 ، 12 و … مترمکعبی .
تلفن:
02155275856

توضیحات :
تراک میکسر وسیله ای برای حمل بتن آماده است. در برخی از کارخانه ها ، بتن آماده شده به درون دیگ کامیون مخلوط کن ریخته می شود. این کامیون ها از اجزایی نظیر پمپ آب ، پمپ ، مخزن آب ، دیگ ، غلتک و رینگ نگهدارنده ، مخزن تغذیه ، قیف تغذیه ، شوت ، سیستم کنترل و … تشکیل می شود.
این میکسر ها با مصالح خشک و آب پر شده و در حین انتقال عمل میکس را انجام می دهند. البته بچینگ پلانت های پیشرفته امروزی قادر هستند تراک میکسر را با بتن آماده به سرعت بارگیری کنند. در این فرآیند مواد میکس شده و سپس در داخل تراک بارگیری می شود.
تراک میکسرها عموماً زیاد از محل کارخانه دور نمی شوند، چرا که بسیاری ار پیمانکاران ساختمان احتیاج دارند بتن در کمترین زمان ممکن پس از بارگیری در محل باشد، اگر بتن به دلایلی در تراک سفت شود دیگر قابل استفاده نخواهد بود.
تراک بطور گسترده در محل ساختمان سازی ، راه سازی ، پل سازی ، سد سازی ، شهر سازی و غیره به منظور تهیه بتن مورد استفاده قرار می گیرند. بهترین قیمت تراک میکسر حجتی.

لطفا در زمان ارتباط با شرکت بفرمایید از طریق ایران بتن تماس گرفته اید

گروه ایران بتن، بتن و صنایع وابسته.

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

گزارش مشکل آگهی

آخرین مطالب