مشاوره تکنولوژی بتن و افزودنی های بتن

به گزارش سیمان خبر، کارخانه سیمان ماهان کرمان با هدف اطلاع‌رسانی، آموزش، به‌روز رسانی و ارتقای دانش مصرف‌کنندگان،اقدام به برگزاری سمینارهای تخصصی سیمان و بتن کرده که پیش از این، دو سمینار آن در رفسنجان و کرمان برگزار شده و سومین آن نیز، با همکاری فرمانداری شهرستان زرند، شهرداری، نظام مهندسی ساختمان و مجتمع آموزش عالی زرند، عصر چهارشنبه، چهارم مهرماه در این شهرستان برگزار شد.

کارخانه سیمان ماهان کرمان در جاده‌ی کرمان ـ رفسنجان قرار دارد. این کارخانه ۳۵۰ نفر پرسنل دارد و سال گذشته، رتبه برتر واحد کیفی استان را کسب کرده است.

این مراسم با عنوان « اولین سمینار تخصصی روش‌های کاربردی اجرا و کنترل بتن‌های مقاوم در برابر زلزله» با حضور دکتر علیرضا رحمتی، مدرس دانشگاه، دبیر و عضو کمیته‌های تدوین استانداردهای ملی کشور و عضو پایه یک سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور برگزار شد و با استقبال اعضای نظام مهندسی و دانشجویان زرندی همراه بود.

در افتتاحیه‌ی این سمینار، رئیس سازمان نظام مهندسی شهرستان زرند با بیان این‌که مهندسان طراح و ناظر، خط مقدم جبهبه‌ی کنترل کیفیت ساخت‌وساز در زرند هستند و به خوبی از عهده این مسولیت برآمده‌اند، گفت: در زمینه‌ی کنترل مقررات ملی ساختمان در استان، شهرستان زرند رتبه‌ی خوبی دارد.

مهندس افضلی با قدردانی از برگزار کنندگان این سمینار افزود: با پیگیری نظام مهندسی و دستور مستقیم فرماندار شهرستان، آقایان سلطانی و نورالدینی نمایندگان فرماندار برای بررسی موضوع و کنترل کیفیت ساخت‌وسازها مشخص شدند.

وی افزود:در اولین جلسه‌ای که در این زمینه داشتیم مقرر گردید  بتن براساس مقاومت به فروش برسد و این گام بزرگی در راستای ارتقای کیفیت بتن و مصالح سنگین در زرند است.
وی تاکید کرد:مسائل را طوری پیگیری خواهیم کرد تا کیفیت بتن در شهرستان ارتقا یابد.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *