فهرست مطالب

مقدمه

اگر در صنعت ساختمان فعالیت داشته باشید، به احتمال زیاد با انواع مواد و مصالحی که در این صنعت کاربرد دارند، آشنا هستید. در این مقاله قصد معرفی چسب کاشی پودری ویژه ABA–TA11 را داریم. شاید برای شما سوال باشد که چسب کاشی دقیقا چه مصرف و کاربردی دارد؟. برای اطلاع از مشخصات فنی ، روش و میزان مصرف و همچنین اطلاع از قیمت فروش و خرید چسب کاشی پودری در تهران ، قزوین و کرج با ما در ادامه همراه باشید.

کاربرد چسب کاشی پودری ویژه ABA – TA11

فروش-چسب-کاشی-پودری-در-قزوین-تهران-کرج

همانطور که گفته شد در این مبحث به معرفی چسب کاشی پودری می پردازیم. چسب کاشی پودری ABA – TA11 ، یک چسب کاشی بر پایه سیمان همراه با انواع افزودنی معدنی و پلیمری آب‌ بند و چسبنده، مناسب نصب انواع سنگ، سرامیک، کاشی و موزاییک می ‌باشد.

چسب کاشی پودری ABA – TA11، در موارد که نیاز به یک چسب کاشی با خواص آب‌ب ندی و چسبندگی مناسب باشد مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول برای چسباندن انواع مصالح زیر کاربرد دارد:

  • نصب انواع سنگ
  • نصب سرامیک
  • نصب انواعکاشی 
  • نصب موزاییک 
  • نصب انواع مصالح بر روی بتن، سنگ، گچ، کاشی.

 

میزان و روش مصرف

همانطور که گفته شد چسب کاشی یکی از انواع چسب های پر کاربرد در صنعت ساختمان می باشد. برای استفاده از این محصول به این ترتیب عمل کنید تا بیشتری کارابیی محصول را مشاهده کنید.

ابتدا سطح زیر کار صاف و در صورت نیاز زنجاب و کاملا تمیز گردد و آب اضافی خارج گردد تا اتصال مناسب بین چسب و سطح زیر کار حاصل شود. برای صاف کردن سطح زیر کار، می‌توان از ملات ‌های ترمیمی ABA – RM20 یا ABA – RM40 استفاده نمود.

۲۵ کیلوگرم پودر به ‌تدریج به ۶/۴ تا ۵ لیتر (۵/۱۸ تا ۲۰ درصد) آب اضافه و ۲ تا ۳ دقیقه ترجیحا با هم ‌زن با سرعت کم هم زده شود. در دمای ۲۰ درجه، تا ۶۰ دقیقه کارایی مناسبی دارد. ساخت چسب بسیار سفت و یا بسیار روان، نمی ‌تواند باعث چسبندگی مناسب شده و یا وزن قطعه را تحمل کند.

چسب آماده شده با ماله یا کاردک دنده‌ دار و یا گاهی به صورت لقمه ‌ای قابل اجرا می ‌باشد. هنگام نصب، کاشی، سرامیک و یا سنگ با فشار و ترجیحا حرکت کشویی در محل قرار داده شود. برای نصب قطعات بزرگ در سطوح دیوار، به علت سنگینی قطعات و جذب کم، عملیات نصب در چند مرحله و در فواصل زمانی مناسب انجام شود. 

  • دمای محل اجرا بالاتر از ۱۰ درجه سانتی‌گراد باشد. 
  • بندکشی ترجیحا از حدود ۲۴ ساعت تا ۳ روز پس از گیرش چسب، بسته به ابعاد قطعات، آغاز گردد.

همچنین در خصوص نحوه نگهداری باید اشاره کنیم که بهتر است این محصول در محل خشک، سر پوشیده و دور از تابش مستقیم نور آفتاب نگهداری گردد. تحت شرایط صحیح نگهداری، تا ۶ ماه پس از تولید قابل مصرف می‌باشد.

مشخصات فنی

بسته بندی

کیسه ۲۵ کیلوگرمی

پشتیبانی فنی

شرکت آرا بتن اروند، در صورت نیاز آماده ارائه خدمات فنی مرتبط در کارگاه می‌باشد.

ویژگی‌های فنی

نوع محصول: پودر

رنگ: خاکستری / سفید

رنگ ملات: خاکستری / سفید

آب مصرفی: ۵/۱۸ تا ۲۰ درصد

جرم مخصوص ملات (kg/L): 1/2

میزان مصرف پودر (kg/m۲): ۳ تا ۵

مقاومت چسبندگی کششی (EN 1348): بیش از MPa 25/1

فروش چسب کاشی پودری ویژه در قزوین ، تهران و کرج

در این مقاله به معرفی چسب کاشی پودری پرداختیم. از این چسب برای چسباندن و نصب انواع قطعات سرامیکی، موزاییک، کاشی و غیره بر روی سطوح افقی و عمودی استفاده می شود. اگر نحوه استفاده از این چسب مطابق دستورالعمل نباشد، ممکن است چسب خواص خود را از دست بدهد.

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت فروش و خرید چسب کاشی پودری ویژه ABA–TA11 در قزوین ، تهران و کرج با مشاوران ما در گروه ایران بتن در تماس باشید.

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter
×

چگونه می توانیم به شما کمک کنیم؟

×