مشاوره تکنولوژی بتن و افزودنی های بتن

مقدمه

در این مقاله قصد داریم تا در خصوص قیمت خرید و فروش دوغاب حاوی دوده سیلیسی ، یا ژل میکروسیلیس ABA – SF20 در قزوین ، تهران و کرح با شما صحبت کنیم. بنابراین پیشنهاد می شود برای کسب اطلاعات کامل در خصوص این افزودنی بتن ، اعم از مشخصات، نحوه و مقدار مصرف و نحوه نگه داری آن در ادامه با ما همراه باشید.

کاربرد ژل میکروسیلیس ABA – SF20

همانطور که گفته شد در این مقاله قصد معرفی و ارائه اطلاعات در خصوص قیمت خرید و فروش دوغاب حاوی دوده سیلیسی ، ژل میکروسیلیس در قزوین ، تهران و کرج با شما صحبت کنیم. دوغاب حاوی دوده سیلیسی ABA – SF20 به ‌عنوان یک افزودنی حاوی پوزولان، باعث بهبود در مقاومت مکانیکی و جنبه‌ های مختلف دوام بتن می‌ گردد. ترکیبات اصلی این افزودنی، دوده ‌سیلیسی و افزودنی فوق‌ روان ‌کننده بتن می ‌باشد.

این محصول به عنوان یکی از مواد افزودنی بتن خواص و کاربرد های مختلفی دارد. برای مثال دوغاب حاوی دوده‌ سیلیسی ABA – SF20 در انواع بتن های زیر مورد استفاده قرار می گیرد:

  • بتن‌ های توانمند
  • بتن پیش ‌ساخته
  • بتن مقاوم در برابر حملات شیمیایی (کلرید، سولفات، واکنش قلیایی با سنگدانه و غیره)
  • بتن با نفوذ پذیری کم در برابر آب
  • بتن با دوام بالا 
  • و غیره.

همچنین در خصوص کاربرد ژل میکروسیلیس لازم است اشاره کنیم که از ABA – SF20 ، برای بتن سازه‌ ها و قطعات بتنی که در معرض محیط ‌های خورنده و فرساینده هستند نیز استفاده می‌ شود. 

مقدار و روش مصرف افزودنی ژل میکروسیلیس

برای استفاده از هر ماده افزودنی لازم است تا با توجه به راهنمای مصرف آن محصول رفتار شود. زیرا در صورتی که میزان استفاده و یا نحوه استفاده از افزودنی مناسب نباشد، اجتمال دارد که بتن خواص خود را از دست بدهد. برای استفاده از این محصول پیشنهاد می شود تا مطابق با راهنمای مصرف که در ادامه ارائه شده است عمل کنید:

میزان مصرف ABA – SF20 به ‌میزان ۱۰ تا ۲۰ درصد وزنی سیمان توصیه می ‌شود. میزان مصرف با توجه به شرایط محل اجرا، طرح اختلاط و آزمایش ‌های آزمایشگاهی به ‌دست می ‌آید. دوغاب حاوی دوده سیلیسی ABA – SF20 همزمان و یا پس از افزودن تمامی اجزا، به مخلوط اضافه گردد. دقت شود این افزودنی به گونه‌ ای در بتن یا ملات مخلوط گردد که به ‌طور یکنواخت در کل مخلوط پخش شود.

نحوه نگهداری

همچنین در خصوص نحوه نگه داری این محصول باید اشاره کنیم که این محصول باید در محل سر پوشیده و خشک نگهداری گردد. تحت شرایط مناسب نگهداری، تا ۱۲ ماه پس از تولید قابل مصرف می ‌باشد.

مشخصات فنی

بسته بندی

سطل ۲۵ کیلوگرمی / بشکه ۲۵۰ کیلوگرمی

پشتیبانی فنی

شرکت آرا بتن اروند، در صورت نیاز آماده ارائه خدمات فنی مرتبط در کارگاه می ‌باشد.

سازگاری

به‌علت وجود افزودنی فوق ‌روان ‌کننده در این افزودنی، در صورت نیاز به مصرف همزمان با سایر افزودنی‌ ها، حتما با بخش پشتیبانی فنی شرکت آرا بتن اروند تماس گرفته شود.

ویژگی‌ های فنی

نوع محصولمایع (دوغاب)
رنگخاکستری روشن
مقدار دوده‏ سیلیسی (% وزن دوغاب)۴۸ تا ۵۲
مقدار مصرف (% وزن سیمان)۱۰ تا ۲۰
جرم ‌مخصوص (kg/lit)۳۵/۱ تا ۴۵/۱
مقدارSiO۲ (%)بیش از ۹۰

فروش دوغاب حاوی دوده سیلیسی ( ژل میکروسیلیس ) در قزوین ، تهران و کرج

در این مقاله به معرفی دوغاب حاوی دوده سیلیسی پرداختیم. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت خرید و فروش دوغاب حاوی دوده سیلیسی در قزوین ، تهران و کرج با مشاورین ما در ایران بتن در تماس باشید. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید، از شما سپاس گزاریم.