فهرست مطالب

مقدمه

در این مقاله قصد داریم تا در خصوص یکی از مواد افزودنی معدنی بتن یعنی دوده سیلیسی ، میکروسیلیس پودری ABA – SF10 با شما صحبت کنیم. بنابراین شما عزیزان می توانید برای اطلاع از مشخصات، کاربرد، نحوه استفاده، قیمت فروش و همچنین خرید دوده سیلیسی ، میکروسیلیس پودری در قزوین ، تهران و کرج با ما در ادامه همراه باشید.

دوده سیلیسی و کاربرد های آن

فروش-دوده-سیلیسی-میکروسیلیس-پودری-قزوین-تهران-کرج

همانطور که گفته شد در این مقاله قصد معرفی افزودنی معدنی دوده سیلیسی پودری ABA – SF10 یا میکروسیلیس پودری را داریم. شما می توانید تمامی اطلاعات ضروری درخصوص این افزودنی را در این مقاله کسب کنید. لازم به ذکر است که دوده سیلیسی به‌ عنوان یک پوزولان، باعث بهبود در مقاومت مکانیکی و جنبه‌ های مختلف دوام بتن می ‌گردد. لذا استفاده از این ماده افزودنی کاربرد های بسیاری در صنعت ساختمان دارد. 

در خصوص کاربرد دوده سیلیسی باید اشاره کنیم که دوده سیلیسی ABA – SF10 در انواع بتن و در انواع سازه های مختلف کاربرد دارد. برای مثال از برخی از مهم ترین موارد کاربرد میکروسیلیس پودری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بتن پیش ‌ساخته
  • بتن مقاوم در برابر حملات شیمیایی (کلرید، سولفات، واکنش قلیایی با سنگدانه و غیره)
  • بتن با نفوذ پذیری کم در برابر آب
  • بتن با دوام بالا استفاده
  •  بتن سازه ‌ها و قطعات بتنی که در معرض محیط‌ های خورنده و فرساینده هستند
  • بتن مقاوم در برابر حملات شیمیایی (کلرید، سولفات، واکنش قلیایی با سنگدانه)
  • و غیره. 

 

مقدار و روش مصرف میکروسیلیس پودری ABA – SF10

در خصوص میزان مصرف دوده سیلیسی ABA – SF10 باید اشاره کنیم که به‌ میزان ۵ تا ۱۰ درصد وزنی جایگزین سیمان توصیه می‌ شود. البته توجه داشته باشید که میزان مصرف با توجه به شرایط محل اجرا، طرح اختلاط و آزمایش ‌های آزمایشگاهی به‌دست می ‌آید.

همچنین در خصوص روش مصرف این افزودنی بتن ( افزودنی معدنی دوده سیلیسی پودری ABA – SF10 ) ترجیحا همزمان یا سیمان و سنگدانه به مخلوط اضافه گردد. توجه داشته باشید که بهتر است این افزودنی به ‌گونه ‌ای در بتن یا ملات مخلوط گردد که به ‌طور یک نواخت در کل مخلوط پخش شود. این امر می ‌تواند با اختلاط کافی و مناسب و یا با استفاده از مواد افزودنی فوق ‌روان ‌کننده انجام گیرد.

نحوه نگهداری

همانطور که در مقدمه اشاره کردیم در این مقاله قصد معرفی این افزودنی و ذکر تمامی نکات لازم در خصوص آن را داریم. بنابراین اگر قصد خرید دوده سیلیسی را دارید، می بایست در خصوص تمامی این موارد اطلاعات کافی داشته باشید. یکی از نکات مهم در خصوص این افزودنی نحوه نگه داری آن می باشد.

بهتر است این محصول در محل سر پوشیده و خشک نگهداری گردد. این افزودنی تحت شرایط مناسب نگهداری، تا ۳۶ ماه پس از تولید قابل مصرف می ‌باشد. پس از این تاریخ، در صورت مطابقت نتایج آزمایش با استاندارد، همچنان قابل مصرف می‌ باشد.

اطلاعات فنی

بسته بندی

کیسه ۴۰ کیلوگرمی / کیسه ۵۰۰ کیلوگرمی

پشتیبانی فنی

شرکت آرا بتن اروند، در صورت نیاز آماده ارائه خدمات فنی مرتبط در کارگاه می‌باشد.

سازگاری

در صورت نیاز به مصرف همزمان با سایر افزودنی‌ها، حتما با بخش پشتیبانی فنی شرکت آرا بتن اروند تماس گرفته شود.

استاندارد

این محصول با استانداردهای ASTM C1240 و ISIRI 13278 مطابقت دارد.

ویژگی‌های فنی

نوع محصولپودر بسیار ریز
رنگسفید تا خاکستری روشن
مقدار مصرف (% وزن سیمان)5 تا 10
جرم ‌مخصوص ذرات (kg/lit)۲۶/۲
شاخص فعالیت پوزولانی (%)بیش از ۱۱۵
مقدار SiO۲ (%)بیش از 90

 

فروش دوده سیلیسی در قزوین ، تهران و کرج

شما عزیزان می توانید برای خرید و یا اطلاع از قیمت فروش دوده سیلیسی در قزوین ، تهران و کرج با ما در تماس باشید. برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با مشاوران ما در ایران بتن تماس حاصل کنید.

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter
×

چگونه می توانیم به شما کمک کنیم؟

×