مشاوره تکنولوژی بتن و افزودنی های بتن

بتن غلتکی و بتن rcc  به یکی از انواع بتن ها گفته می شود که از آن برای ساخت سازه های بتنی هم چون روسازی یا سد سازی به کار گرفته می شود. در این مقاله می خواهیم مواد تشکیل دهنده این نوع بتن را بررسی کرده و کاربرد و مزایای فروش بتن غلتکی rcc در تهران را بررسی کنیم.

مطالعه بیشتر:

بتن غلتکی یا rcc  چیست؟

بتن متراکم شده با غلتک که به طور مختصر به آن بتن غلتکی نیز گفته می شود، بیشترین کاربرد برای نوسازی و سد سازی دارد. یکی از عواملی که باعث محبوبیت این بتن شده اسلامپ پایین آن در حالت سفت نشده می باشد. اسلامپ پایین این نوع بتن باعث مقاومت بالا سازه بتنی می شود.

فروش بتن غلتکی rcc در تهران
فروش بتن غلتکی rcc در تهران

مواد تشکیل دهنده بتن غلتکی

بتن غلتکی نیز همچون دیگر بتن ها از مصالحی همچون سیمان، سنگدانه که شامل شن و ماسه می باشد، افزودنی های شیمیایی و معدنی و همچنین آب تهیه شده است. البته درصد استفاده از این مصالح در بتن غلتکی با بتن های دیگر تفاوت زیادی دارد. شما باید هنگام خرید و فروش بتن غلتکی rcc  در تهران به مواد تشکیل دهنده آن به ویژه افزودنی ها و کیفیت آن ها توجه ویژه داشته باشید.

کاربرد و فروش بتن غلتکی rcc در تهران

فروش بتن غلتکی  rcc در تهران به یکی از حوزه های پرسود در صنعت بتن سازی می باشد. کاربردهای متعدد بتن غلتکی rcc باعث شده که کارخانه های زیادی برای فروش بتن غلطک rcc در تهران اقدام کنند تا به سود کلانی دست پیدا نمایند. از جمله کاربردهای متعدد این نوع بتن می توان به موارد زیر اشاره نمود:

فروش بتن غلتکی rcc در تهران
فروش بتن غلتکی rcc در تهران

مزایای فروش بتن غلتکی rcc در تهران

استفاده از بتن غلتکی از مزایای بیشتری نسبت به بتن های معمولی برخوردار است: