مشاوره تکنولوژی بتن و افزودنی های بتن

بتن مگر نظافت به بتن ترکیبی گفته می شود که برای تولید آن از آب، سیمان، و سنگدانه استفاده شده است. استفاده از این بتن با نسبت های متفاوت باعث کاربرد های مختلفی می شود. اگر می خواهید با کاربرد بتن مگر نظافت و مزایای استفاده از آن و هم چنی عوامل موثر در قیمت فروش بتن مگر نظافت در تهران آشنا شوید، ما را تا انتهای این مقاله همراهی کنید تا مطالب مهمی را برای شما بازگو کنیم. پیشاپیش از از اینکه ایران بتن را برای مطالعه انتخاب نموده از شما بسیار سپاسگزاریم.

 بتن مگر نظافت چیست؟

 بتن ها را با توجه به میزان سیمان مصرفی در تولید آن ها می توان به سه دسته بتن معمولی، بتن غنی و بتن مگر تقسیم ‌بندی نمود.

بتن معمولی: بتن معمولی به بتنی گفته می شود که در تولید آن حدود ۱۰ الی ۱۵ درصد سیمان استفاده شده باشد. بتن های معمولی برای عایق کاری رطوبتی کف سازی و … به کار گرفته می شوند.

 بتن غنی: به بتنی گفته می‌شود که حدود ۱۵ درصد مصالح آن از سیمان باشد. از این بتن برای ساخت قسمت های ساختمان که نیاز به مقاومت زیادی دارد استفاده می شود.

بتن مگر یا بتن نظافت: به بتنی گفته می شود که نسبت سیمان مصرفی در آن حدود ۷ درصد کل مصالح مصرفی بوده و از آن برای به وجود آوردن سطحی هموار و یکنواخت در زمین های خالی، کثیف و ناهموار به کار گرفته می شود. یکی از مهم ترین کاربرد های بتن مگر نظافت به وجود آوردن سطحی کاملاً صاف در پایه محل بتن ریزی بوده که این امر سبب جلوگیری از تماس مستقیم سایر لایه های بتن با خاک می شود. استفاده از این نوع بتن صرفه اقتصادی زیادی برای پروژه دارد و بدین منظور، مدیران پروژه با کارخانه های فروش بتن مگر نظافت در تهران ، قرارداد وضع می کنند.

فروش بتن مگر نظافت در تهران
فروش بتن مگر نظافت در تهران

تفاوت بتن مگر با بتن روان

 پیش از آن که اقدام به خرید و فروش بتن مگر نظافت در تهران و بتن روان کنید، باید درباره تفاوت این دو کاملاً آگاه باشید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

 بتن مگر و بتن روان هر دو از مواد اولیه با درجه کیفیت پایین تولید شده اند. همچنین برای تولید هر یک از این دو نوع بتن از موادی همچون خاکستر، ماسه، قطعات سنگدانه دور ریز، ضایعات بتنی و میزان کم سیمان استفاده شده است. مهم ترین و اصلی ترین تفاوت بین بتن مگر نظافت و بتن روان در کارایی و محل کاربرد آن ها می باشد.

فروش بتن مگر نظافت در تهران

فروش بتن مگز نظافت در تهران یکی از سود آورترین حوزه ها برای کارخانه جات تولید بتن می باشد. چرا که این مگر نظافت برای بتن ریزی بسیار ضروری بوده و همه کارشناسان پروژه برای خرید آن اقدام می کنند.

کاربرد بتن مگر نظافت

از این بتن به منظور جدا کننده لایه های بتن به کار گرفته می‌شود و مقاومت آن برای مصرف کنندگان بی اهمیت می باشد. در صورتی که میزان ماندگاری این بتن به دلیل استفاده از آن برای زیر سازی سازه بتنی بسیار حائز اهمیت می باشد.

تفاوت بتن روان و بتن مگر

اگر اطلاعات زیادی درباره تفاوت بتن مگر و بتن روان داشته باشید هنگام خرید و فروش بتن مگر نظافت در تهران و بتن روان، با مشکل مواجه خواهید شد. چرا که این دو نوع از نظر ساختار و ویژگی کاملا شبیه به یکدیگر هستند و از آن ها برای پر کردن و ایجاد تراز در سطح بتنی استفاده می شود. از بتن روان برای پر کردن حفره ها استفاده می‌شود اما انتخاب آن برای سازه های بتنی انتخاب درستی نیست بلکه از آن برای خارج از پروژه میتوان استفاده نمود.

سود فروش بتن مگر نظافت در تهران

دلیل فروش بتن مگر نظافت در تهران کاربرد و مزایای بسیاری است که این بتن دارد. کارخانجات در تلاش هستند تا میزان فروش بتن مگر نظافت در تهران را افزایش داده تا بتواند بهره وری و سود خود را بهبود بخشد.

کاربرد بتن مگر نظافت

 از دلایل اصلی استفاده از این بتن می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1.  با استفاده از بتن مگر می توان از جذب آب بتن ریزی شده به واسطه خاک جلوگیری نمود.
  2. با استفاده از بتن مگر کف خاک در جهت بتن ریزی آماده سازی می شود.
  3. یکی از راه ها برای یک دست نمودن کف برای اجرای فونداسیون استفاده از بتن نظافت می باشد.
  4. استفاده از به طور نظافت می توان از نفوذ سیمان بتن ریزی شده به خاک جلوگیری نماید.
  5. و …

قیمت فروش بتن مگر نظافت در تهران

عیار بتن یکی از مهمترین عوامل موثر در قیمت بتن می باشد. قیمتی که برای فروش بتن مگر نظافت در تهران نیز برآورد شده از این قاعده مستثنی نیست. عیار بتن مگر نسبت به سایر انواع بتن کمتر است. به همین دلیل قیمت فروش بتن مگر نظافت در تهران نسبت به بتن دیگر همچون بتن عیار ۳۵۰ یا بتن عیار ۴۰۰ کمتر می باشد. ضخامت بتن به اختلاط بتن نظافت از عواملی است که به صورت مستقیم می‌تواند تعرفه فروش بتن مگر نظافت در تهران را کنترل کند.