مشاوره تکنولوژی بتن و افزودنی های بتن

مقدمه

همانطور که می دانید صنعت بتن یکی از مهم ترین صنایعی می باشد که بشر با آن سر و کار دارد. در این صنعت از انواع مصالح، وسایل و افزودنی های مختلفی تولید می شود. برای استفاده از بتن در بعضی از سازه ها نیاز به قالب بندی می باشد. اینجا است که اهمیت قالب و موارد مربوط به آن برملا می شود. در ادامه برای اطلاع از مشخصات ، قیمت خرید و فروش روغن قالب بتن ( پایه آبی ) ABA – RA20 در قزوین ، تهران و کرج با ما همراه باشید.

روغن قالب بتن ABA – RA20 و کاربرد آن

روغن قالب ABA – RA20، محصولی بر پایه امولسیون ‌های روغن ‌های گیاهی می ‌باشد و از حبس هوا جلو گیری کرده و باعث جدا شدن بسیار آسان قالب از بتن می ‌گردد. این محصول قابل حل در آب می ‌باشد. اما شاید برای شما سوال باشد که کاربرد این محصول دقیقا چیست؟

روغن قالب پایه آبی ABA – RA20 ، برای قالب ‌های غیر جاذب پیشنهاد می‌ گردد. علاوه بر سهولت جدا شدن بتن از قالب ‌های فلزی و پلیمری، مانع حبس هوا بین بتن و قالب و چسبیدن ذرات سیمان به قالب می‌ گردد. این روغن قالب، بر روی سطح بتن ایجاد لکه نمی‌ کند و بر خواص بتن در تماس با قالب اثر منفی ندارد. این روغن قالب با محیط زیست سازگار بوده و قابل بازیافت نیز می ‌باشد.

مقدار و روش مصرف

هر لیتر ABA – RA20 می ‌تواند حدود ۲۰ تا ۴۰ متر مربع از سطح قالب (با توجه به زبری سطح و نحوه اعمال) را بپوشاند. بنابراین برای استفاده از این محصول با توجه به نوع نیاز خود مطابق با این دستورالعمل رفتار کنید.

برای اعمال ABA – RA20، ابتدا سطح قالب تمیز گردد، سپس با استفاده از قلم‌ مو یا اسپری روغن بر سطح قالب اعمال شود. دقت گردد که لایه نازکی از روغن قالب بر روی سطح قالب اعمال گردد و در صورت تجمع روغن در گوشه ‌های قالب، روغن اضافی خارج گردد. پس از تبخیر شدن آب موجود در روغن قالب، بهترین زمان برای بتن ‌ریزی می ‌باشد.

  • دقت گردد در محیط بارانی، سطح قالب از پاشش ذرات آب محافظت گردد.
  • تا دمای حدود ۴- درجه سانتی‌ گراد قابل اعمال می ‌باشد. 
  • روغن قالب ABA – RA20 هیچگونه نیازی به رقیق ‌سازی و مخلوط کردن ندارد. 

نحوه نگهداری

این محصول باید در محل سر پوشیده، دور از تابش مستقیم نور آفتاب و یخ ‌زدگی نگهداری گردد. تحت شرایط صحیح نگهداری، تا ۱۲ ماه پس از تولید قابل مصرف می ‌باشد.

مشخصات فنی

بسته بندی

گالن ۲۰ لیتری/ بشکه ۲۲۰ لیتری

پشتیبانی فنی

شرکت آرا بتن اروند، در صورت نیاز آماده ارائه خدمات فنی مرتبط در کارگاه می ‌باشد.

ویژگی‌های فنی

نوع محصول: مایع (امولسیون)

رنگ: بی‌رنگ

جرم مخصوص: ۰۲/۰ ± ۹۵/۰

فروش روغن قالب بتن در قزوین ، تهران و کرج

در این مقاله به معرفی روغن قالب بتن ، مشخصات فنی و روش استفاده از آن پرداختیم. شما عزیزان می توانید در صورت داشتن هرگونه ابهام و سوال در خصوص قیمت خرید و فروش روغن قالب بتن در قزوین ، تهران و کرج با مشاورین ما در ایران بتن تماس بگیرید.