بتن آماده │ قطعات بتنی پیش ساخته │مشاوره خرید ، فروش و تولید

منو

مقدمه

همانطور که می دانید ابزار و تجهیزات بسیار متنوعی وجود دارد که در صنعت بتن و ساختمان کاربرد دارند. با استفاده از این تجهیزات می توان کیفیت، دوام و سایر ویژگی های بتن را افزایش داد. اسپیسر یکی از این محصولات است که کاربرد ویژه ای در صنعت بتن دارد. این نام به معنای فاصله انداز است. از اسپیسرها به منظور ایجاد فضای لازم برای بتن ریزی بین میلگرد و قالب استفاده می شود. استفاده از اسپیسرها، دقت و سرعت پروژه را افزایش می دهد. همچنین کاهش هزینه های ساخت و افزایش مقاومت سازه را کاهش می دهد. برای خرید و فروش اسپیسر پلاستیکی ، اسپیسر بتنی در قزوین به بهترین قیمت با ما در تماس باشید.

تلفن تماس: 09107521060

اسپیسر بتن

اسپیسر در واقع محصول و یا قطعه ای است که برای جلوگیری از زنگ زدن و خوردگی میلگرد در بتن ریزی مورد استفاده قرار می گیرد. از اسپیسر ها معمولا برای کاور کردن میلگرد در فونداسیون استفاده بیشتری می شود. اما مصارف دیگری نیز دارد. اسپیسرها در رنگ ها و تنوع بالایی تولید و به بازار عرضه می شوند. بدیهی است قیمت اسپیسر به جنس و نوع آن بستگی دارد.

همانطور که می دانید مهمترین ضعف سازه های بتن مسلح خوردگی میلگرد ها است. بر اثر عوامل نفوذی محیطی مختلف مانند هوا، رطوبت، سولفات ها و غیره. بتن و میلگرد آسیب جدی ای وارد می شود. لذا استفاده از اسپیسر برای جلوگیری از این اتفاق بسیار موثر می باشد. اما اسپیسر انواع مختلفی دارد. انواع اسپیسر بتن عبارتند از:

  • اسپیسر پلاستیکی
  • اسپیسر بتنی
  • اسپیسر هارد فیکس
  • اسپیسر ماکس فیکس
  • مینی فیکس و غیره.

فروش اسپیسر پلاستیکی و بتنی در قزوین

هموطنان عزیز می توانید برای خرید انواع اسپیسر پلاستیکی، بتنی و غیره مناسب برای میلگرد، لوله و غیره با قیمت عالی در قزوین با ما در تماس باشید.

تلفن تماس: 09107521060

توجه* زمان انقضای این آگهی یک ماه پس از انتشار آن در وبسایت ایران بتن می باشد.

                                                       گروه ایران بتن، بتن و صنایع وابسته

 

 

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

گزارش مشکل آگهی

آخرین مطالب