قالب بتن – شرکت پایدار

قالب بتن مدولار وخاص شرکت پایدار. بهترین قیمت قالب بتون در شرکت پایدار.
بتن در صنعت ساختمان کاربرد بی نظیری دارد برای استفاده از بتن در سازه ها باید از قالب هایی استفاده کرد تا بتن به سختی و مقاومت لازم برسد و در نهایت قالب را جدا نمود. در واقع قسمت اعظم ساخت و ساز یک سازه را قالببندی آن تشکیل می دهد. در واقع قالب بتن یک سازه موقت محسوب می شود که پس از انجام وظیفه مورد نظر از سازه جدا می گردد. قالب های بتن در انواع مختلف چوب ، آجر و یا فلز موجود می باشند.
شرکت پایدار : طراح و تولید کننده قالبهای مدولار و خاص
ازجمله قالب تیر ، دیوار پیش ساخته ، نیوجرسی ، ستون گرد و غیره
اسکافولد و لوازم قالب بندی

خرید و فروش قالب دست دوم

با مدیریت عزیز خانی . بهترین قیمت قالب بتن نو و دست دوم. برای اطلاع از قیمت ها و سایر مشخصات با ما در تماس باشید.
تلفن همراه :09122459008
تلفن ثابت:
02166316821
02166319544
توضیحات :
استفاده از قالب های مدولار در اجرای کلیه پروژه های بتنی بسیار اقتصادی می باشد. زیرا این قالبها به دفعات قابل مصرف می باشند و از قالبهای مدولار برای قالب بندی کليه المانهای بتنی از قبیل ستون ، تیر ، دال ، فونداسیون و غیره می توان استفاده کرد.
رویه این پانل ها از ورق های فولادی ۳ میلی متر و تسمه های پانچ شده پیرامون پانل به ضخامت ۵ میلی متر و تسمه های سخت کننده پانل از ورق ۳ یا ۴ میلی متر می باشد. این پانل ها دارای ابعاد با مضرب ۵ سانتی متر می باشند که عرض آنها از ۱۰ الی ۵۰ سانتی متر متغییر است و در طولهای ۱۰۰، ۱۵۰ و ۲۰۰ سانتیمتر تولید می گردند. پانل هایی نیز با رویه ای سوراخدار به منظور عبور میان بولتها تولید می گردد که بیشتر در قالب بندی دیوارها کاربرد دارند.

لطفا در زمان ارتباط با شرکت بفرمایید از طریق ایران بتن تماس گرفته اید

گروه ایران بتن، بتن و صنایع وابسته.

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

گزارش مشکل آگهی

آخرین مطالب

×

چگونه می توانیم به شما کمک کنیم؟

×