نیازمندی های صنعت بتن
نیازمندی های صنعت بتن
قیمت ساب بیس مخلوط شن و ماسه | قیمت | فروش

برای اطلاع از قیمت ساب بیس در تهران ، کرج و قزوین و همچنین سایر مشخصات فنی ساب بیس در ادامه با ما همراه باشید. همانطور که می دانید ساب بیس در واقع بعد از انجام مراحم تراکم سازی، دومین مرحله انجام عملیات راه سازی می باشد. در این مرحله لایه از مصالح ساختمانی و سنگ ها و مواد چسبنده، که هر یک دارای ضوابط و مقررات خاص خود هستند، را روی سطح جاده ریخته و توسط ماشین آلات خاص این کار کوبیده شوند. سنگ هایی که در ساب بیس مورد استفاده قرار می گیرند، باید بر روی الک شماره 4 باقی بمانند. بعد از این که تراکم و کیفیت ساب بیس به تایید رسید، می توان مرحله بعدی راه سازی را انجام داد.

قیمت ساب بیس در تهران و کرج

در قسمت قبلی مختصری در خصوص ساب بیس توضیحاتی ارائه شد. اما لازم است اشاره کنیم که قیمت ساب بیس به مواردی بستگی دارد. برای مثال ساب بیس دارای انواع مختلفی می باشد. ساب بیس متناسب با شرایط زمین و نوع طبیعت آن همچنین مقدار ترافیک عبوری انتخاب می شود. اما انواع ساب بیس عبارتند از:

  • ساب بیس تشکیل شده از شن و ماسه ی موجود در بستر رودخانه ها
  • ساب بیس تشکیل شده از سنگ یا سنگ های شکسته شده
  • ساب بیس تشکیل شده از آهک و سیمان و قیر.

طبیعتا قیمت فروش هر یکی از انواع ساب بیس ها با نوع دیگر متفاوت خواهد بود. شما عزیزان در کرج ، تهران ، قزوین و سایر شهرستان ها می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت فروش ساب بیس برای انواع پروژه های راه سازی با مشاورین و متخصصین ما در ایران بتن تماس حاصل بفرمایید. تا ضمن دریافت اطلاعات کافی از مشاوره رایگان و تخصصی نیز بهره مند شوید.

                                                                                   گروه ایران بتن، بتن و صنایع وابسته

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

گزارش مشکل آگهی

آخرین مطالب

سوالی دارید؟ درخواست محصول | مشاوره مهندسی
ارسال پیام