مشاوره تکنولوژی بتن و افزودنی های بتن

بتن یکی از اساسی ترین مصالح مورد نیاز برای صنعت ساخت و ساز می باشد. با پیشرفت علم وتکنولوژی افراد متخصص و مهندس در پی آن در آمدند که مقاومت سازه های بتنی را بهبود بخشند که بعد از چندین سال تحقیق به این نتیجه رسیدند که بهترین و مقرون به صرفه ترین راهکار برای افزایش مقاومت سازه های بتنی، اضافه کردن زئولیت در مخلوط اولیه سیمان برای ساخت بتن است. در ادامه شما را بیشتر با این ماده شگفت انگیز آشنا می کنیم. شما می توانید برای خرید و فروش زئولیت برای بتن با پشتیبانان ما در ارتباط باشید. پیشاپیش از این که ما را تا انتها دنبال می کنید، از شما قدر دانیم.

مطالعه بیشتر: زئولیت برای بتن

 

فروش زئولیت برای بتن
فروش زئولیت برای بتن

کارایی زئولیت برای بتن

یکی از پر کاربرد ترین پوزولان های طبیعی، زئولیت است که خواص فیزیکی و شیمیایی بتن را تا میزان قابل قبولی بهبود می بخشد. از این ماده سفید رنگ در صنایع مختلفی استفاده می شود که استفاده از آن در صنعت ساخت بتن های خود تراکم بسیار پر رنگ و مهم است. زئولیت نه تنها مقاومت بتن را افزابش می دهد بلکه با جایگزین شدن به جای سیمان می تواند فرایند تولید و ساخت بتن را اقتصادی تر کرده و از هزینه های اولیه تا میزان قابل توجهی بکاهد.

خواص زئولیت ها

پیش از آن که بخواهید خرید و فروش زئولیت برای بتن را آغاز کنید، باید دریابید که آیا خواصی که این ماده به بتن می بخشد، آن چه هست که شما نیاز دارید یا خیر؟ برای پاسخ به این سوال در ادامه شما را با خولص جادویی این پوزولان های طبیعی بیشتر آشنا می کنیم.

میزان مصرف و فروش زئولیت برای بتن

تا به الان تحقیقات زیادی در زمینه میزان مصرف زئولیت برای بتن انجام شده که طبق نتایجی که توسط مهندس فنگ به دست آمده، به کار گیری این ماده با مقدار کمتر از ۱۰ الی ۱۵ درصد باعث افزایش مقاومت در بتن های گوناگون با قدمت مختلف می شود. در صورتی که  به کار گرفتن از زئولیت برای بتن به میزان بیشتر از ۱۵ الی ۲۰ درصد سبب کاهش مقاومت اولیه (کمتر از ۲۸ شبانه روز) و جبران مقاومت در بتن های با طول عمر بین ۹۰ الی ۱۸۰ شبانه روز می شود. شما می توانید برای خرید و فروش زئولیت برای بتن به وب سایت بتنو مراجعه بفرمایید.

فروش زئولیت برای بتن
فروش زئولیت برای بتن

فروش زئولیت برای بتن های سبک

استفاده از زئولیت نه تنها در بتن ها سنگین بلکه در بتن های سبک نیز می تواند بسیار سودمند و مفید واقع شود. برای مثال استفاده از آن ها در ساخت سازه ها می تواند راهکار عملیاتی خوبی در جهت کاهش خطرات ناشی از زمین لرزه تلقی شود.

هم چنین یکی از مشکلات در کاربرد زیاد بتن سبک، استفاده بیشتر سیمان در آن در مقایسه با بتن های معمولی است که با کمک زئولیت و جایگزین شدن آن به جای سیمان، این مشکل تا حدی کنترل شد. به کار گرفتن از این نوع بتن که وزن کمتری داشته اما دارای مقاومت بالایی است می تواند سبب سبک سازی و کاهش ابعاد  اجزای سازه ها بشود.