مشاوره تکنولوژی بتن و افزودنی های بتن

بتن عیار ۳۵۰ به بتنی گفته می شود که برای تولید هر متر مکعب  آن، از ۳۵۰ کیلوگرم سیمان استفاده شده باشد. به عبارت دیگر می توان گفت عیار بتن به میزان مصرف سیمان در طرح اختلاط بتن ارتباط دارد.
بتن عیار ۳۵۰ یکی از کاربردی ترین نوع بتن در صنعت ساختمان سازی است. محبوبیت زیاد این بتن باعث شده که کارخانه های تولیدی، تمایل به فروش بتن عیار ۳۵۰ در تهران داشته باشند.

مطالعه بیشتر: قیمت بتن

اقدامات لازم برای خرید و فروش بتن عیار ۳۵۰ در تهران

  پیش از آن که اقدام به خرید و فروش بتن عیار ۳۵۰ در تهران کنید بهتر است از طراح ساختمان در مورد میزان مقاومت لازم برای بتن بپرسید. همچنین از او بخواهید که میزان اسلامپ بتن را نیز تعیین نماید. سپس برای خرید بتن آماده به نزدیک ترین کارخانه فروش بتن آماده ۳۵۰ در تهران مراجعه کنید. چرا که طولانی بودن مسافت محل اجرای پروژه تا کارخانه باعث کاهش کیفیت بتن شده و همچنین هزینه های حمل و نقل را افزایش می دهد.

میزان بتن لازم

 بتن آماده به صورت حجمی و در مقیاس متر مکعب توسط کارخانه ها به فروش می رود. شما می توانید با ضرب طول در عرض و ارتفاع مکان مد نظر خود برای بتن ریزی، میزان مورد نیاز تان به بتن را تعیین کرده و سفارش دهید. توصیه می کنیم پیش از سفارش بتن از شرکت یا کارخانه تولید کننده درخواست کنید که تا مقداری هوا به بتن بیفزاید. میزان استاندارد هوا حدوداً ۴ الی ۶ آماده می باشد.

فروش بتن عیار ۳۵۰ در تهران
فروش بتن عیار ۳۵۰ در تهران

عوامل موثر در قیمت فروش بتن ۳۵۰ در تهران

به طور کلی می‌توان گفت عوامل زیادی بر روی قیمت فروش بتن ۳۵۰ در تهران تاثیر می گذارد. مواردی چون: