بتن آماده │ قطعات بتنی پیش ساخته │مشاوره خرید ، فروش و تولید

منو

بتن عیار ۳۵۰ به بتنی گفته می شود که برای تولید هر متر مکعب  آن، از ۳۵۰ کیلوگرم سیمان استفاده شده باشد. به عبارت دیگر می توان گفت عیار بتن به میزان مصرف سیمان در طرح اختلاط بتن ارتباط دارد.
بتن عیار ۳۵۰ یکی از کاربردی ترین نوع بتن در صنعت ساختمان سازی است. محبوبیت زیاد این بتن باعث شده که کارخانه های تولیدی، تمایل به فروش بتن عیار ۳۵۰ در تهران داشته باشند.

مطالعه بیشتر: قیمت بتن

اقدامات لازم برای خرید و فروش بتن عیار ۳۵۰ در تهران

  پیش از آن که اقدام به خرید و فروش بتن عیار ۳۵۰ در تهران کنید بهتر است از طراح ساختمان در مورد میزان مقاومت لازم برای بتن بپرسید. همچنین از او بخواهید که میزان اسلامپ بتن را نیز تعیین نماید. سپس برای خرید بتن آماده به نزدیک ترین کارخانه فروش بتن آماده ۳۵۰ در تهران مراجعه کنید. چرا که طولانی بودن مسافت محل اجرای پروژه تا کارخانه باعث کاهش کیفیت بتن شده و همچنین هزینه های حمل و نقل را افزایش می دهد.

میزان بتن لازم

 بتن آماده به صورت حجمی و در مقیاس متر مکعب توسط کارخانه ها به فروش می رود. شما می توانید با ضرب طول در عرض و ارتفاع مکان مد نظر خود برای بتن ریزی، میزان مورد نیاز تان به بتن را تعیین کرده و سفارش دهید. توصیه می کنیم پیش از سفارش بتن از شرکت یا کارخانه تولید کننده درخواست کنید که تا مقداری هوا به بتن بیفزاید. میزان استاندارد هوا حدوداً ۴ الی ۶ آماده می باشد.

فروش بتن عیار ۳۵۰ در تهران
فروش بتن عیار ۳۵۰ در تهران

عوامل موثر در قیمت فروش بتن ۳۵۰ در تهران

به طور کلی می‌توان گفت عوامل زیادی بر روی قیمت فروش بتن ۳۵۰ در تهران تاثیر می گذارد. مواردی چون:

  • یکی از مهم ترین موارد موثر در قیمت محل اجرای پروژه می باشد.
  • ضخامت بتن ریزی از دیگر عوامل موثر بر روی تعرفه فروش بتن می باشد. بدیهی است که هر چه ضخامت بتن ریزی افزایش پیدا کند، شما باید تعرفه بیشتری برای آن بپردازید.
  • برخلاف ضخامت بتن ریزی که باعث افزایش قیمت می شود، با افزایش مساحت بتن ریزی می توانید قیمت بتن ریزی خود را تا میزان زیادی بکاهید.
  • محل پروژه تا کارخانه از دیگر عوامل تاثیر گذار در قیمت فروش بتن ۳۵۰ در تهران می باشد. بدیهی است که هرچه فاصله کارخانه تا محل بیشتر باشد، باید هزینه بیشتری برای حمل و نقل بتن بپردازد.
  • عیار بتن به میزان سیمان مصرفی در اختلاط بتن بستگی دارد. هر چه از سیمان بیشتری برای تولید بتن استفاده شود، هزینه فروش بتن و بتن ریزی افزایش پیدا خواهد کرد. به عبارت دیگر با افزایش عیار بتن، قیمت هر متر مکعب بتن ریزی نیز افزایش پیدا خواهد کرد.
اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter