مشاوره تکنولوژی بتن و افزودنی های بتن

یخ برای بتن

بتن ریزی در هوای گرم هم چون بتن ریزی در هوای سرد، با چالش ها و مشکلات زیادی رو به رو است. بتن ریزی در آب و هوای داغ می توانید کیفیت بتن تازه و هم چنین بتن سخت شده را کاهش دهد. آب و هوای گرم باعث افزایش سرعت تبخیر آب،  کاهش مدت زمان آب گیری سیمان، کاهش کارایی بتن تازه و تسریع گیرش بتن می شود که این عوامل به طور مستقیم بر روی مقاومت بتن تاثیر گذاشته و مقاومت نهایی بتن را کم می کند. برای حل این مشکل راه کار هایی توسط متخصصین بتن ریزی ارائه شده است که یکی از ساده ترین آن ها، استفاده از یخ برای بتن ریزی است. در این مقاله شما را بیشتر با این ترفند اشنا کرده و به شما کمک می کنیم که در کمترین زمان و با صرف کم ترین هزینه بتوانید اقدام به خرید و فروش یخ برای بتن کنید. از اینکه همراه ما هستید، از شما بسیار سپاس گزاریم.

مشکلات بتن ریزی در هوای گرم

همان طور که گفته شد، بتن ریزی در هوای گرم باعث افزایش سرعت تبخیر آب موجود در بتن می شود. علاوه بر آن، هوای گرم می تواند باعث متراکم شدن بتن و تشدید جمع شدگی خمیری بتن شود که همین امر احتمال ترک خوردگی بتن تازه را افزایش می دهد.

تمامی موارد ذکر شده بر روی مقاومت بتن تاثیر می گذارد. البته راه کار هایی نیز برای حل این مشکل ارائه شده است که استفاده از یخ بهترین و به صرفه ترین راه پیشنهادی است. برای کسب اطلاع بیشتر درباره مراکز فروش یخ برای بتن ادامه مقاله را دنبال کنید.

فروش یخ برای بتن
فروش یخ برای بتن

فروش یخ برای بتن

همان طور که اشاره شد، دمای بالا می تواند تاثیرات مخربی بر روی کیفیت بتن گذاشته و مقاومت نهایی آن را بکاهد. در آب و هوای گرم، شاهد تغییراتی در تعداد یون ها در مدت زمانی که هیدراتاسیون صورت می گیرد، هستیم. این اختلافات در تراکم لایه ذرات سیمان اتفاق می افتند که سبب تغییر فرایند گیرش سیمان می شود. در نتیجه این امر کاهش مقاومت بتن را به همراه خواهد داشت.

اما شما می توانید با اضافه کردن مقداری یخ به طرح اختلاط بتن، از بروز این مشکل تا حد امکان جلوگیری کنید. در آب و هوای داغ، هر اقدامی که باعث کاهش دمای بتن شود، بر روی کیفیت و مقاومت بتن تاثیر می گذارد. افزودن یخ به مخلوط بتن یکی از راهکار های خوب برای کنترل دمای بتن است.

در صورتی که قصد دارید از یخ برای بتن خود استفاده کنید، با ما در ارتباط باشید. ما به صورت شبانه روز آماده خدمت رسانی و فروش یخ برای بتن به شما عزیزان هستیم.

مقدار فروش یخ برای بتن

همان طور که می دانید، یخ به سرعت آب می شود و هیچ شیوه ای برای نگه داری از آن وجود ندارد. پس ما چه میزان یخ برای بتن خریداری کنیم؟

مقدار یخ مورد نیاز برای بتن ریزی در هوای گرم، با توجه به حجم بتن مصرفی و دمای یخ و دمای بتن تازه و سایر پارامتر های اولیه، قابل مقایسه است. شما با توجه به منحنی دمای روزانه کارگاه می توانید دریابید، که در هر ساعت از پروژه به چه میزان یخ نیاز داریم. برای محاسبه دقیق مقدار خرید و فروش یخ برای بتن با استفاده از فرمول، می توانید از متخصصین ما در حوزه بتن ریزی در هوای گرم و سرد کمک بگیرید.

چکیده مقاله فروش یخ برای بتن

انجام فرایند بتن ریزی در آب و هوای گرم و سرد با چالش هایی مواجه است. برای مثال انجام این عملیات در دمای بالا می تواند باعث کم شدن مقاومت بتن شود. همان طور که در دمای پایین از ضد یخ ها برای کنترل فرایند بتن ریزی استفاده می شود، در دمای بالا هم می توانیم از یخ ها استفاده کنیم. میزان یخ مصرفی برای بتن به عوامل متعددی وابسته است از جمله: حجم بتن مصرفی و دمای یخ و دمای بتن تازه و سایر پارامتر های اولیه. شما می توانید برای خرید و فروش یخ برای بتن با صرف کمترین زمان و کمترین هزینه همین حالا با شماره های درج شده در مقاله تماس حاصل فرمایید. متخصصین ما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.