مشاوره تکنولوژی بتن و افزودنی های بتن

مقدمه

درج آگهی تبلیغاتی برای خرید و فروش سیمان طرفداران زیادی دارد. زیرا اهمیت تبلیغات و ترفند های آن بر کسی پوشیده نیست. بسیاری از افراد برای اطلاع از قیمت سیمان به آگهی ها مراجعه می کنند.

در این مقاله مزایای درج آگهی و تبلیغات در صنایع مختلف را بررسی می کنیم. در ادامه به شما می گوییم که آگهی و تبلیغات چه تاثیری در خرید و فروش سیمان دارد. با ما همراه باشید.

سیمان چیست؟

انواع سیمان

سیمان یکی از مهم ترین مصالح در صنعت ساختمان می باشد. عملکرد عمده سیمان در واقع ایجاد چسبندگی در دیگر مصالح می باشد. سیمان را می توان به چند نوع تقسیم بندی کرد. این تقسیم بندی با توجه به نوع و عملکرد سیمان است:

 • سیمان پرتلند نوع ۱
 • سیمان پرتلند نوع ۲ 
 • سیمان پرتلند نوع ۳
 • سیمان پرتلند نوع ۴
 • سیمان پرتلند نوع ۵ 
 • سیمان پوزولانی

سیمان در واقع از ترکیب آهک و خاک رس در حرارت بالا حاصل می شود. واژه سیمان برگرفته از واژه سمنتوم رومی می باشد. واژه انگلیسی Cement نیز برگرفته از آن است.

درج آگهی تبلیغاتی برای خرید و فروش سیمان

همانطور که اشاره کردیم سیمان یکی از مهم ترین مصالح ساختمانی می باشد. عملکرد اصلی این ماده در تولید بتن است. سیمان عامل ایجاد چسبندگی در سنگدانه به وسیله ترکیب با آب است.

بنابراین سیمان پای ثابت تمامی پروژه های ساخت و ساز می باشد. اگر تولیدکننده و فروشنده سیمان هستید. باید به فکر رونق کسب و کار خود باشید.

اما چگونه می توان فروش سیمان را افزایش داد؟

همانطور که می دانید افراد بسیاری در این زمینه مشغول به کار هستند. به عبارت دیگر افراد بسیاری در حال رقابت با شما هستند. اما تنها با استفاده از تبلیغات است که می توان از افراد دیگر سبقت بگیرید.

سایت ایران بتن این امکان را برای شما فراهم کرده است. در این وب سایت می توانید با خیالی آسوده به درج آگهی و ثبت تبلیغات بپردازید. زیرا ایران بتن یک وب سایت تخصصی در زمینه صنعت بتن و ساختمان می باشد.

مزایای ثبت آگهی تبلیغاتی برای خرید و فروش سیمان

شاید این سوال برای شما مطرح باشد که:

درج آگهی چگونه موجب افزایش فروش محصولات می شود؟

پاسخ به این سوال ساده است. امروزه عمده افراد، تمامی نیاز های خود را در اینترنت جستجو می کنند. برای مثال وقتی یک پیمانکار ساختمانی نیاز به خرید سیمان دارد:

در وهله اول به یک جستجوی ساده در اینترنت می پردازد. همچنین برای مقایسه قیمت سیمان آگهی های مختلف را بررسی می کند.

حالا اگر شما از عبارت های بهتری در متن آگهی خود استفاده کرده باشید، شانس بیشتری خواهید داشت. آگهی شما به طور مستقیم توسط خریداران مطالعه می شود. پس سعی کنید در متن آگهی از عباراتی استفاده کنید تا مشتری قانع شود.

درج آگهی تبلیغاتی مزایای دیگری نیز دارد. برای مثال:

 • افزایش بازدید نام برند شما
 • ثبت نام برند شما در ذهن مخاطب
 • بازدید راه های ارتباطی شما
 • افزایش فروش محصولات
 • افزایش مراجعه و غیره..

در آخر به چند توصیه در خصوص تنظیم متن آگهی توجه کنید:

 1. سعی کنید به تمامی موارد مهم بپردازید.
 2. سعی کنید سوالات رایج مشتریان را پاسخ دهید.
 3. راه های ارتباطی خود را به دقت وارد کنید.
 4. سعی کنید چندین آگهی متنوع ثبت کنید.

تنوع آگهی یک مزیت بسیار مهم می باشد. زیرا موجب می شود آگهی شما با کلمات کلیدی متنوعی به ثبت برسد. در نتیجه در زمان جستجو توسط کاربران، آگهی شما به نمایش گذاشته می شود. مخاطب نیز بعد از مطالعه متن، با شما تماس خواهد گرفت.

در ایران بتن می توانید از این امکان استثنایی بهره مند شوید. 

 • بدون محدودیت به ثبت آگهی تبلیغاتی بپردازید.

هرچه زودتر دست به کار شوید. و آگهی های تبلیغاتی خود را ثبت کنید.

امیدوارم که از مطالعه این مقاله استفاده لازم را برده باشید. گروه ایران بتن، بتن و صنایع وابسته.