بتن آماده │ قطعات بتنی پیش ساخته │مشاوره خرید ، فروش و تولید

منو

فروش رنگ رنگدانه سنگ مصنوعی بتن گل ماش زرد

سنگ مصنوعی از دسته محصولاتی است که در صنعت ساختمان کاربردهای مختلفی دارد. به علت مزیت ویژه سنگ های مصنوعی، یعنی تنوع در طرح و رنگ، این محصول در نماسازی ساختمان ها استفاده می شود. اما رنگ بندی این محصول با استفاده از رنگدانه و یا پیگمنت رنگ های معدنی تشکیل می شود. اگر در زمینه تولید سنگ مصنوعی و سمنت فعالیت دارید، در ادامه برای اطلاع از قیمت خرید و فروش و سفارش رنگ رنگدانه سنگ مصنوعی بتن گل ماش زرد با ما در ایران بتن همراه باشید.

فروش رنگ دانه سنگ مصنوعی بتن گل ماش زرد

قبل از آن که به بررسی قیمت خرید و مشخصات پیگمنت گل ماش زرد سنگ مصنوعی بپردازیم، لازم است تا با سنگ های مصنوعی آشنا شوید. سنگ های مصنوعی در روش ساخت، مشابه با موزاییک های معمولی هستند. اما در کاربرد و مواد اولیه به کار رفته در آنها، تفاوت هایی دارند. از این محصول برای دیوار پوش و سنگ نما استفاده می شود. بنابراین زیبایی، نقش بسیار پر اهمیتی دارد. رنگ بندی و تنوع طرح یکی از مزیت های ویژه سنگ های مصنوعی می باشد که کاربری آن برای نماسازی ساختمان ها را رونق بخشیده است.

برای رنگ کردن سنگ های مصنوعی از انواع رنگدانه و پیگمنت های سنگ های معدنی استفاده می شود. برای مثال برای دستیابی به رنگ قرمز از گل اخرا و برای دست یابی به رنگ زرد از گل ماش استفاده می شود. به عبارت دیگر پیگمنت مورد نیاز برای رنگ زد، از گل ماش تهیه می شود. این پیگمنت ها عموما برای رنگ آمیزی بتن و موزاییک ها کاربرد دارند. بنابراین برای استفاده در سنگ مصنوعی نیز کاملا مناسب بوده و با رنگ دهی بسیار عالی، نتیجه دلخواهی حاصل می کنند.

در زمان تولید سنگ مصنوعی با رنگ های مختلف از پیگمنت، رزین و چسب رزین استفاده می شود. رنگدانه های معدنی رایج برای ایجاد رنگ در سنگ مصنوعی عبارتند از:

  • رنگ پودری بتن قرمز و اخرا
  • رنگ پودری بتن زرد
  • رنگ پودری بتن گل ماش
  • رنگ پودری بتن سفید (اکسید تیتان)
  • رنگ پودری بتن آجری
  • پیگمنت آلی سبز ( مورد استفاده در آسفالت رنگی )
  • رنگ بتن و رنگ آسفالت آبی
  • رنگ پودری بتن ( کربن بلک )

قیمت رنگ رنگدانه سنگ مصنوعی بتن گل ماش زرد

گروه ایران بتن بزرگ ترین مرجع تامین کننده انواع مواد افزودنی بتن، سنگدانه، سنگ مصنوعی، بتن آماده و سایر تجهیزات مرتبط با بتن، مشاوره و آموزش در زمینه طرح اختلاط بتن و غیره می باشد. مشتریان عزیز در تهران، کرج، قزوین و حومه می توانند برای خرید، اطلاع از قیمت و مشخصات رنگ رنگدانه سنگ مصنوعی بتن گل ماش زرد با شماره زیر در تماس باشند تا ضمن استعلام محصول، از مشاوره رایگان نیز بهره مند شوند.

شماره تماس: 09107521060

                                                                     گروه ایران بتن، بتن و صنایع وابسته

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

گزارش مشکل آگهی

آخرین مطالب