بتن آماده │ قطعات بتنی پیش ساخته │مشاوره خرید ، فروش و تولید

منو

شن و ماسه از مصالح اصلی و ترکیبات بتن می باشند. ماسه نیز همچون شن انواع مختلفی دارد. هر یکی از انواع ماسه با توجه به خواص و ویژگی هایی که به بتن می بخشد، در موارد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از انواع پر کاربرد ماسه، ماسه بادی 0-1 می باشد. این نوع ماسه کاربری های مختلفی دارد. برای مثال برای شاتکریت و بتن پاششی ، سیمانکاری ، بند کشی ، کشاورزی و موارد دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. سپید شهرزاد بزرگترین مرکز پخش و ارائه دهنده انواع ماسه بادی 0-1 با قیمت مناسب می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید و سفارش در ادامه با ما همراه باشید.

فروش ماسه بادی 0-1

ماسه بادی ماسه ای است که در نزدیکی سواحل یا دره های رودخانه ها شکل می گیرد و به نوعی می توان گفت حاصل حرکت دهی توسط باد است. همچنین اشاره کردیم که ماسه بادی یکی از انواع ماسه های طبیعی می باشد که کاربرد های زیادی دارد. بدون خاک بودن این ماسه باعث شده که از این ماسه جهت زمین های ورزشی نظیر فوتبال ساحلی ، والیبال ساحلی ، فوتوالی ، بسکتبال ساحلی ، کشتی ساحلی و غیره مورد استفاده قرار گیرد. همچنین ماسه بادی 0-1 کاربرد های دیگری نیز دارد. از این نوع ماسه برای مصارف زیر نیز استفاده می شود:

  • ماسه بند کشی
  • ماسه برای کشاورزی
  • شاتکریت
  • سیمانکاری
  • و غیره.

در صورت نیاز به خرید و اطلاع از قیمت فروش انواع ماسه بادی مخصوص بندکشی ، کشاورزی ، شاتکریت، بتن پاششی ، سیمانکاری ، انواع شن و سایر مصالح و محصولات صنعت بتن با ما در سپید شهرزاد در تماس باشید. تا بتوانید با بهترین قیمت محصولات مورد نظر خود را دریافت کنید.

ادرس سپید شهرزاد : تهران صالح آباد ملارد – جنب کانال آب

شماره تماس سپید شهرزاد : مدیر فروش 09122119609

 

گروه ایران بتن، بتن و صنایع وابسته

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

گزارش مشکل آگهی

آخرین مطالب