بتن آماده │ قطعات بتنی پیش ساخته │مشاوره خرید ، فروش و تولید

منو

همانطور که می دانید شن یکی از مصالح و ترکیبات اصلی ساخت و تولید بتن می باشد. اما از آنجایی که بتن در سازه های مختلفی استفاده شده و کاربرد های مختلفی دارد، نوع شن و ماسه استفاده شده در آن نیز متفاوت خواهد بود. شن نخودی گرد گوشه طبیعی نیز یکی از انواع شن مورد استفاده در ساخت بتن می باشد. بتن ساخته شده با شن نخودی طبیعی خواص و ویژگی های مخصوص به خود را داشته و در موارد خاصی مورد استفاده قرار می گیرد. برای مثال شن نخودی طبیعی برای بتن خودتراکم ، کف سازی ، زیبا سازی ، محوطه سازی و غیره استفاده می شود. مجموعه سپید شهرزاد بهترین قیمت های فروش انواع شن به خصوص شن نخودی گرد گوشه طبیعی را ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت فروش و نحوه خرید شن نخودی گرد گوشه طبیعی با ما در ادامه همراه باشید.

فروش شن نخودی گرد گوشه طبیعی

شن نخودی گرد گوشه یکی از انواع شن می باشد. همانطور که می دانید برای تولید شنهای طبیعی، ابتدا شن و ماسه های موجود در طبیعت را به محل کارخانه حمل کرده و با تجهیزات و فرایندی خاص شستشو می دهند. سپس شن و ماسه ها را به وسیله الک ‌های مخصوص، طبق نیاز مصرف کننده یا استاندارد دانه بندی نموده و عرضه می کنند. شن طبیعی، عمدتا در سایز های 6-12 میلی متر (نخودی) و 0-8 میلی متر (بادامی) تولید می شود. هر کدام از سایزهای شن کاربرد خاص خود را دارد. شن نخودی در موارد زیر کاربرد دارد:

  • مناسب برای بتن خودتراکم
  • کف سازی
  • زیباسازی
  • محوطه سازی
  • و غیره.

برای خرید و سفارش شن نخودی ، اطلاع از قیمت فروش شن نخودی و دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره زیر تماس حاصل کنید تا در کوتاهترین زمان پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.

آدرس: تهران صالح آباد ملارد – جنب کانال آب

شماره تماس: مدیر فروش 09122119609

 

گروه ایران بتن، بتن و صنایع وابسته

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

گزارش مشکل آگهی

آخرین مطالب