بتن آماده │ قطعات بتنی پیش ساخته │مشاوره خرید ، فروش و تولید

منو

الیاف کربن بتن – فروش کلی و جزئی و ارسال

بتن های مسلح به بتنی گفته می شود که در ترکیبات آن از الیاف گوناگون و یا آرماتور استفاده شده باشد. طبیعتا بتنی که در ترکیبات آن الیاف کربن بتن ، کربنی ، شیشه ای و غیره وجود داشته باشد ، مقاومت بیشتری نسبت به بتن های ساده خواهد داشت و موارد مصرف آن نیز متفاوت با بتن ساده خواهد بود. طبق آنچه گفته شد الیاف مختلفی که وجود دارد برای مقاوم سازی بتن برای استفاده در موارد خاص کاربرد دارند. پر کاربرد ترین الیاف بتن نیز ، الیاف کربنی ، الیاف شیشه ای ، الیاف فولادی و غیره می باشند.

فروش ویژه الیاف کربنی بتن با قیمت ویژه . برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت الیاف کربنی بتن ، نحوه سفارش و خرید با ما در تماس باشید. امکان ارسال سفارشات به سراسر کشور.
قابل ذکر است که فیبر های کربن یکی از پرکاربرد ترین انواع الیاف در صنعت مقاوم سازی و کامپوزیت می باشند. این الیاف بیشترین مقدار ضریب ارتجاعی را نسبت به الیاف شیشه دارند. همچنین ضریب انبساط گرمایی خطی این نوع الیاف در دما های بالا و پایین بسیار کم می باشد که خود این مساله باعث پایداری ابعادی الیاف کربن در دماهای متفاوت می‌گردد

مزیت های استفاده از الیاف کربن بتن :

مقاومت کششی بالای فیبر کربن
وزن کم فیبر های کربن
ضریب الاستیک بالاتر نسبت به الیاف شیشه
ضریب انبساط گرمایی کم که باعث ثابت ماندن طول فیبر کربن در دماهای مختلف می‌شود
مقاومت بالا در برابر مواد خورنده
غیر قابل انفجار بودن الیاف کربنی
استحکام بالای فیبر کربن در برابر خستگی.
موارد مصرف الیاف کربنی بتن در صنایع مختلف :
استفاده از این الیاف برای بتن مصرفی در صنعت هوا فضا ، خودرو سازی ، صنایع دریایی ، نفت و گاز و پترو شیمی ، صنعت ساختمانی و همچنین مقاوم سازی انواع سازه های بتنی.

 

گروه ایران بتن، بتن و صنایع وابسته

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

گزارش مشکل آگهی

آخرین مطالب