بتن آماده در تهران

آسیا بتن دارای  انواع پمپ، انواع ماشین آلات تولید و حمل بتن در تهران آماده همکاری با کلیه سازندگان محترم شرکت های ساختمانی و عمرانی و کلیه همکاران محترم این صنعت است عمده فعالیت این شرکت اجاره انواع میکسر و پمپ و دکل می باشد.

بتن آماده در تهران
مجتمع آسیا بتن فعالیت خود را در سال 1384 با تکیه بر تکریم ارباب رجوع و ارائه سرویس مطلوب در صنعت بتن آماده با تکیه بر دانش فنی.

تجهیزات بروز و نیروی انسانی متخصص از تولید سنتی بتن آماده به سمت تولید مدرن همگام با آخرین استاندارد، آغاز کرده است. آسیا بتن در حال حاضر مجهز ترین بچینگ پلانت های دو متری تویین شفت (ساخت کشور آلمان) را در پروسه تولید خود استفاده میکند.

مجتمع تولیدی آسیا بتن دو بچینگ پلانت تولید بتن آماده با ظرفیت 360 متر مکعب بتن در ساعت در اختیار دارد این خط تولید دارای سیستم کامل پیشرفته کنترل فرآیند های تولید است.  با بهره مندی از تجهیزات و مخازن و مخازن نگهداری شن و ماسه،این فرصت را فراهم کرده است. مجتمع تولیدی آسیا بتن دو بچینگ پلانت تولید بتن آماده با ظرفیت 360 متر مکعب بتن در ساعت در اختیار دارد این خط تولید دارای سیستم کامل پیشرفته کنترل فرآیند های تولید است. با بهره مندی از تجهیزات و مخازن و مخازن نگهداری شن و ماسه،این فرصت را فراهم کرده است.

موقعیت مکانی

کارخانه آسیا بتن با قرار گرفتن در کانون شهر تهران عملاً دسترسی مناسبی به تمامی مناطق 22 گانه تهران دارد.

بتن آماده بتنی است که در رده های مقاومتی مختلف برای در کاخانه تولید بتن (بچینگ پلانت) تولید شده و در مدت زمان مشخص به محل پروژه انتقال می یابد. این بتن معمولا از طریق شوت، پمپ زمینی ثابت و یا پمپ دکل در داخل مقطع بتن مسلح ریخته می شود.

 

انواع بتن های تولید در مجمتع گروه آسیا بتن:

بتن مگر عیار 150 و عیار 200
بتن C15- عیار 250
بتن C20- عیار 300
بتن C25- عیار 350
بتن C30- عیار 400
بتن C35- عیار 450
بتن پر مقاومت C40 تا C80
بتن خودمتراکم رده مقاومتی C30 تا C70

بتن آماده در تهران

ناوگان حمل

  • تراک میکسر 100 دستگاه
  • بونکر سیمان 20  دستگاه
  • پمپ بتن 15 دستگاه
  • کل محدوده تهران و کرج

برای خرید و فروش بتن آماده در تهران تماس حاصل فرمایید

آدرس کارخانه : تهران – بزرگراه فتح

تلفن همراه جهت سفارش بتن آماده در محدوده تهران

 

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

گزارش مشکل آگهی

آخرین مطالب