مشاوره تکنولوژی بتن و افزودنی های بتن

مقدمه

در این مقاله قصد داریم تا در خصوص متریال عمل آوری پایه نفتی بتن با شما صحبت کنیم. ماده عمل ‌آوری بتن ABA – CA10 ، محصولی بر پایه رزین ‌های هیدروکربنی با ایجاد یک لایه محافظ از تبخیر آب سطحی و جسم بتن و یا ملات تازه و سخت ‌شده جلوگیری می ‌نماید. در ادامه برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت خرید و فروش ماده عمل آوری بتن در قزوین ، تهران و کرج با ما همراه باشید. 

ماده عمل آوری پایه نفتی بتن ABA – CA10

همانطور که گفته شد ماده عمل ‌آوری بتن ABA – CA10، محصولی بر پایه رزین ‌های هیدروکربنی با ایجاد یک لایه محافظ از تبخیر آب سطحی و جسم بتن و یا ملات تازه و سخت‌ شده جلوگیری می ‌نماید.

ماده عمل ‌آوری بتن ABA – CA10، برای اعمال بر روی کلیه سطوح بتنی که امکان عمل ‌آوری رطوبتی وجود ندارد و یا بسیار مشکل می ‌باشد، قابل استفاده است. از جمله می ‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سطوح کف‌ های بتنی پارکینگ ‌ها
  • فرودگاه ‌ها
  • کارخانجات
  • عرشه پل ‌ها
  • رویه ‌های بتنی
  • دال ‌ها
  • تیر و ستون سازه‌ های بتنی.

لایه محافظ ایجاد شده بر روی سطح بتن پس از چند روز (۳ تا ۱۰ روز) از زمان اعمال بر روی سطح، در اثر اکسید شدن و اشعه ماورا بنفش آفتاب، شروع به پوسته شدن می ‌کند که با سایش و یا اعمال فشار آب از سطح بتن برداشته می ‌شود. در ضمن در صورت وجود رنگدانه سفید در این ماده، تابش آفتاب منعکس شده و دمای داخل بتن از این طریق چندان افزایش نمی ‌یابد.

روش مصرف

برای استفاده از این محصول توجه داشته باشید که هر لیتر ABA – CA10 می ‌تواند حدود ۴ تا ۶ متر مربع از سطح بتن را بپوشاند. میزان دقیق پوشش ‌دهی سطح به عوامل مختلفی از جمله بافت و شکل سطح بتن و نحوه اعمال پوشش بستگی دارد.

برای اعمال ABA – CA10، پس از اطمینان از اتمام آب ‌انداختن بتن، ابتدا محصول به‌ خوبی هم زده شود و سپس توسط افشانه و یا قلم‌ مو بر روی بتن و ترجیحا در دو لایه عمود بر هم اعمال گردد. تا پیش از خشک شدن سطح ماده عمل ‌آوری، از عبور و پاشش آب بر روی سطح جلوگیری شود. ماده عمل ‌آوری بتن ABA – CA10 نیازی به رقیق‌ سازی ندارد.

همچنین در خصوص نحوه نگهداری این محصول نیز باید اشاره کنیم که در محل سر پوشیده، دور از آتش و تابش مستقیم نور آفتاب، و در دمای ۵ تا ۳۵ درجه سانتی‌ گراد نگهداری شود. تحت شرایط صحیح نگهداری، تا ۱۲ ماه پس از تولید قابل مصرف می ‌باشد.

اطلاعات فنی

بسته بندی

گالن ۲۰ لیتری/ بشکه ۲۲۰ لیتری

پشتیبانی فنی

شرکت آرا بتن اروند، در صورت نیاز آماده ارائه خدمات فنی مرتبط در کارگاه می ‌باشد.

ویژگی ‌های فنی

نوع محصول: مایع

رنگ: بی‌رنگ تا سفید

جرم مخصوص: ۰۵/۰ ± ۹۰/۰

زمان خشک شدن: ۱ تا ۲ ساعت

فروش ماده عمل آوری بتن در قزوین ، کرج و تهران

از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید، از شما سپاس گزاریم. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت خرید و فروش ماده عمل آوری بتن در قزوین ، کرج و تهران با مشاوران ما در گروه ایران بتن تماس حاصل بفرمایید.