فهرست مطالب

مقدمه

صنعت بتن یکی از صنایع مهم و دارای اهمیت بسیاری می باشد . زیرا به طور مستقیم با زندگی انسان ها و ساخت سازه های مورد نیاز آن ها سر و کار دارد. طبیعتا ابزار و وسایل مختلفی نیز در این صنعت به کار گرفته می شود. برای مثال قالب و جک نمونه ای از این ابزار ها می باشد. در این مقاله برای اطلاع از قیمت خرید و فروش و اجاره قالب و جک آماتور بندی نو و دست دوم در قزوین با ما همراه باشید.

جک و قالب بتن

 همانطور که گفته شد صنعت بتن یکی از صنایعی است که به طور مستقیم با زندگی انسان ها سر و کار دارد. در این صنعت از ابزار و وسایل مختلفی استفاده می شود. برای مثال جک و قالب . قالب وسیله ای برای قالب گیری بتن و استفاده در پروژه های مختلف است که در انواع مختلفی تولید و در بازار عرضه می شود. 

جک نیز در انواع مختلفی تولید می شود. برای مثال جک سقفی و جک آرماتور بندی از انواع آن می باشند. جک سقفی وسیله ای برای نگهداری میزان باری است که سقف ایجاد می کند. این وسیله برای تمام سقف های ساختمان از جمله طاق ضربی، یونولیت، تیرچه بلوک و وافل استفاده می شود. با توجه به مکان و نوع پروژه تفاوت هایی در جک سقفی وجود دارد.

فروش و اجاه جک و قالب نو و دست دوم در قزوین

فروش و اجاره جک و قالب در قزوین

اگر شما در این صنعت مشغول به فعالیت هستید ممکن است در بعضی از موارد نیاز به خرید تمامی ابزار ها و وسایل مود نیاز در پروژه داشته باشید. اما در بعضی از موارد نیز شرایط تفاوت دارد و تنها اجاره کردن ابزار و وسایل دست دوم کفایت می کند و به خوبی نیاز های پروژه شما را مرتفع می کند.  

در مواقعی ممکن است شما برای پروژه های ساختمانی نیاز به خرید جک و قالب نو داشته باشید و یا حتی قصد اجاره کردن جک و قالب دست دوم داشته باشید. همچنین ممکن است که قصد داشته باشید از طریق اجاره و فروش محصولات خود مانند جک و قالب نو و دست دوم کسب درآمد کنید. در این شرایط به راحتی می توانید با ثبت و درج آگهی تبلیغاتی در وب سایت ایران بتن از مزیت های ویژه ثبت آگهی بهره مند شوید.  

به همین منظور کافی است وارد وب سایت ایران بتن شده و در قسمت ثبت آگهی برای ثبت و درج آگهی تبلیغاتی و یا نیازمندی اقدام کنید. می توانید برای ثبت اولین آگهی خود برای فروش و اجاره قالب و جک نو و دست دوم در قزوین اینجا کلیک کنید. 

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter
×

چگونه می توانیم به شما کمک کنیم؟

×