مشاوره تکنولوژی بتن و افزودنی های بتن

مقدمه

قیمت پودر خشکه پاش بتن سخت کفسازی بتن با ماله پروانه ای برای سوله و محوطه و پارکینگ چقدر است؟ اگر شما در صنعت ساختمان و بتن فعالیت دارید، بدون شک یکی از سوالات شما همین است. زیرا در کفسازی بتن با ماله پروانه مواد افزودنی نظیر پودر خشکه پاش کاربرد زیادی دارد. لذا تصمیم گرفتیم تا در این مقاله به این موضوع بپردازیم. در ادامه با ما همراه باشید.

کفسازی بتن با ماله پروانه ای با پودر بتن سخت

همانطور که می دانید، کفسازی یکی از آخرین مراحلی است که در ساختمان ها و پروژه ها انجام می شود. در محوطه سازی ، کفسازی سوله و پارکینگ ها معمولا به دلیل مساحت زیاد از دستگاه هایی نظیر ماله پروانه ای استفاده می شود. استفاده از ماله پروانه ای عموما موجب می شود تا سطح نهایی کار بسیار یکدست و یکپارچه باشد.

اما تنها استفاده از ماله پروانه ای در پروژه های ساختمانی کافی نیست. زیرا بتن ضعف هایی در برخی از خواص دارد. بنابراین لازم است برای تقویت این خواص بتن از مواد افزودنی مختلفی استفاده شود. یکی از این مواد افزودنی بتن سخت پودر خشکه پاش می باشد.  

پودر بتن سخت در واقع از سایش ترکیب پودری بر پایه سیمان به دست می آید که قابل استفاده بصورت خشکه پاش روی بتن تازه ریخته شده است. استفاده از پودر بتن سخت خشکه پاش پس از پرداخت سطح بتن به وسیله ماله پروانه ای منجر به دستیابی به سطحی کاملا یکدست و صاف و مقاوم در برابر سایش می شود. این ماده افزودنی مزیت های مهمی دارد. برای مثال:

  • قدرت چسبندگی بسیار زیاد 
  • ایجاد یکپارچگی با بتن 
  • مناسب جهت انواع کف سازی صنعتی
  • مناسب کفسازی محوطه
  • مناسب کفسازی پارکینگ
  • و غیره.

قیمت پودر خشکه پاش کفسازی بتن با ماله پروانه ای برای سوله و محوطه و پارکینگ

اگر در صنعت بتن فعالیت می کنید طبعا نیاز به استفاده از انواع مواد افزودنی خواهید داشت. شما می توانید برای اطلاع از قیمت پودر بتن سخت خشکه پاش کفسازی بتن با ماله پروانه ای برای سوله و محوطه پارکینگ با مشاورین ما در ایران بتن تماس بگیرید. با تماس با مشاورین ما می توانید ضمن بهره مندی از مشاوره رایگان از به روز ترین قیمت انواع مواد افزودنی در صنعت بتن نیز مطلع شوید. از این که تا پایان مقاله با ما همراه بودید، از شما سپاس گزاریم.

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۱۱۹۶۰۹