مشاوره تکنولوژی بتن و افزودنی های بتن

مقدمه

بلوک های بتنی از انواع قطعات پیش ساخته ای هستند که با بتن ساخته می شوند. اگر در صنعت بتن فعالیت دارید، بد نیست تا از قیمت روز انواع بلوک های بتنی مطلع باشید. در ادامه قیمت بلوک های بتنی در سال ۹۹ و ۱۴۰۰ ارائه شده است. البته هنوز قیمتهای جدید برای محصولات بتنی اعلام نشده و لذا تا اطلاع ثانوی تمامی محصولات با قیمت های درج شده در جدول زیر ارائه خواهد شد. 

قبل از آن که به بررسی قیمت بلوک های بتنی بپردازیم، لازم است تا مقدمه ای در خصوص بلوک های پیش ساخته ارائه کنیم. همانطور که اشاره شد بلوک های بتنی از انواع محصولاتی مشتق شده از بتن می باشند. تاریخچه استفاده های اولیه از بلوک های بتنی به زمان رومیان و یونانیان باستان باز می گردد. اما بلوک به شکل امروزی بعدها مورد استفاده بشر قرار گرفت.

در اولین بلوک های ساخته شده در ایالات متحده، از مخلوط سیمان با ترکیباتی شامل مواد باطله فرایند هی صنعتی مانند ذغال نیم سوز باقی مانده از دستگاه های گاز سوز، کوره های ذغال سنگ و تفاله شیشه در کوره های انفجار استفاده می شد. این بلوک های سبک وزن اولیه مانند پارتیشن های داخلی به خاطر نحوه استفاده آسان و قیمت ارزان در میان اکثریت از محبوبیت بسیاری برخوردار بودند. 

از سال ۱۹۵۰ به بعد، زمانی که استفاده از مصالح ارزان تر و مقرون به صرفه به میان آمد، استفاده از بلوک های بتنی به طور گسترده و چشمگیری جایگزین آجرهای مورد استفاده در لایه های داخلی شد. بلوک های بتنی در ابعاد و اندازه های مختلف و البته در انواع مختلفی تولید می شوند. در ادامه قیمت انواع بلوکهای بتنی ارائه شده است.

قیمت انواع بلوک های بتنی

نکات مهم

  • در بسته بندی تمامی پالت ها، از استرج، تسمه و باندرول استفاده شده است.
  • به کلیه مبالغ درج شده فوق در زمان صدور فاکتور ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده اضافه می گردد.
  • کیفیت کفپوش تولیدی منطبق بر الزامات استاندارد های ملی ایران ۷۵۵-۲ و ۲۰۱۸۵ می باشد.
  • کلیه کفپوش های تولیدی این شرکت دارای گواهینامه تایید فنی از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهر سازی کشور می باشد.
  • قیمت های ارائه شده تحویل درب کارخانه و هزینه حمل بر عهده خریدار است.
  • در صورت سفارش واش بتن به ازای هر متر مربع مبلغ ۵۰۰۰ تومان به قیمت محصول افزوده خواهد شد.
  • در صورت سفارش مالتی کالر به ازای هر متر مربع مبلغ ۵۰۰۰ تومان به قیمت محصول زرد رنگ، همان قالب افزوده خواهد شد.
  • تمامی قیمت های فوق بر اساس تسویه نقدی می باشد.