کفپوش  بتنی ویبره ای

کلیه محصولات شرکت نوین بتن پارس در آزمایشگاه های مجهز این شرکت به صورت دوره ای مورد انواع آزمایش ها اعم از آزمایش عیار بتن , مقاومت فشاری , آزمایش مقاومت سایشی و غیره قرار می گیرد. کفپوش بتنی ویبره ای یکی دیگر از محصولات شرکت نوین بتن پارس می باشد که از مواد اولیه با کیفیت اعم از سیمان با عیار بالا تهیه می شود.

تمام محصولات شرکت نوین بتن پارس به بهترین نحو تولید شده و مورد آزمایش های بسیاری قرار میگیرد. نوین بتن پارس در تلاش است کیفیت محصولات خود را ارتقا بخشد تا رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود را جلب نماید.

کفپوش بتنی ویبره ای با ویبره دستگاه و به صورت تک لایه تولید می شود. کفپوش بتنی ویبره ای شرکت نوین بتن پارس به صورت تمام رنگی و به ضخامت 5سانتی متر در ابعاد مختلف قابل ارائه به متقاضیان عزیز می باشد. کفپوش های ویبره ای که به روش سنتی تولید میشود جذب آب بالایی دارند و زمانی که در برابر سرما قرار میگیرد امکان خورد شدن کفپوش ها وجود دارد.

شرکت نوین بتن پارس با بهره گیری از بهترین مواد اولیه اعم از سیمان شاهرود , روان کننده بتن و نیروی انسانی مجرب نقش بسزایی در تولید محصول با کیفیت در برابر سرما و ضربات را داشته است.

کاربرد کفپوش ویبره ای:

محوطه سازی حیاط
پشت بام
پارکینگ
پارک ها و استراحتگاه ها
جهت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش تماس حاصل فرمایید

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

گزارش مشکل آگهی

آخرین مطالب

×

چگونه می توانیم به شما کمک کنیم؟

×